49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФК


      День української писемності та мови семикласники (кл. керівничка Надія Шишкова, виховательки Наталія Дука і Галина Бережна) Львівського училища фізичної культури, учасники проєкту «Кидаймо мишку! Читаймо книжку!» відзначили у вишуканому товаристві письменниці, художниці, лауреатки премії ім.Пантелеймона Куліша, членкині Національної спілки письменників України Тетяни Грунської.
      На початку заходу діти залюбки комунікували з завідувачкою бібліотеки Оленою Сторожук: взяли участь у розумовій розминці «Цікавинки про українську мову»,  пізнавали багатство рідної мови, слухаючи оригінальні вірші, кожне слово яких починається з однакової літери. Особливого азарту набули спортсмени, долаючи естафету «Прикрась епітетами нашу мову».
      Далі до спілкування підключилась пані Тетяна, зачитавши уривки з власних творів, які вирізняються напрочуд гарною, вишуканою українською мовою. Це був надзвичайно позитивний момент зустрічі, адже читаючи авторів, які добре пишуть, людина звикає добре говорити.
       Потім Тетяна Грунська розповіла про ще одне своє захоплення – малювання у техніці пуантилізму. Учасників заходу настільки захопили натюрморти, пейзажі, краєвиди Львова, зображені художницею, що кожен новий малюнок присутні зустрічали оплесками.
        Опісля семикласники радо спробували себе у ролі книжкових ілюстраторів, малюючи картинки до почутого уривку з книги пані Тетяни «Грабіжник, або чуже побачення» із застосуванням техніки пуантилізму. Поки діти малювали, педагоги читали новелу «Шафа» з книги «Роман речей» Тетяни Грунськоїі визначали, герої яких книг перетнулися в книжковій шафі.
      Підводячи підсумки зустрічі, Олена Сторожук щиро подякувала Тетяні Грунській за розкішне спілкування й закликала присутніх не забувати, що мова — це не просто засіб спілкування, а й культурне обличчя кожного з нас. «Отож, говорімо красиво, правильно, вишукано!»
         Підготувала Олена Сторожук 
 Фотозвіт про перебіг заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Den_ukrayinskoyi_pysemnosi_ta_movy.html) Христини Пшеничняк
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спорту