48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали


          У суботу, 5 жовтня 2019 року, на стадіоні «Динамо» Львівське училище фізичної культури провело загальноучилищні змагання із загальної фізичної підготовленості.
         Майже 200 учнів та студентів визначили найкращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість та у захоплюючій командній легкоатлетичній естафеті.
         Під час урочистого шикування директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак у своєму вітальному слові зазначив, що ЛУФК сьогодні є одним із найкращих в системі освіти Львівщини й в останні три роки посідає перше місце серед споріднених закладів України, а також зауважив, що загальнофізична підготовка – це важлива складова підготовки спортсмена у будь-якому виді спорту. Якщо у спортсмена немає запасу міцності, витривалості, бистроти, він не може розраховувати на загальний успіх.
         Тому у Львівському УФК вже багато років поспіль навчальний рік розпочинається тестуваннями із загальнофізичної підготовленості. Й саме такими масовими стартами учні та студенти училища вітали своїх наставників з Днем працівника освіти.
         Відтак, найкраще в училищі:
- бігають 60 метрів: Людмила Мартинюк (гандбол), Анастасія Штурмак (вільна боротьба), Анастасія Дутко (гандбол), Віталій Гбур (легка атлетика), Андрій Михайлов, Олександр Смірнов (водне поло);
- долають стометрівку: Ілона Кушнірук (веслування), Руслана Война (сучасне п’ятиборство), Вікторія Драч (легка атлетика), Дмитро Озимок (веслування), Андрій Зубач (сучасне п’ятиборство), Ігор Юрін (фехтування);
- стрибають у довжину з місця: Анастасія Штурмак (вільна боротьба), Домініка Петрусь (фехтування), Ілона Кушнірук, Дмитро Озимок (веслування), Вікторія Венжівська, Данило Нестечук, Віталій Гбур (легка атлетика);
- відтискаються з упору лежачи: Діана Токарська (художня гімнастика), Валентина Горлова, Олександра Горлова (сучасне п’ятиборство), Ірина Борисюк (вільна боротьба), Олена Гнелицька (гандбол), Соломія Винник (вільна боротьба);
- підтягуються на перекладині: Андрій Михайлов (водне поло), Вадим Липей, Олександр Григоришин (вільна боротьба), Ростислав П’ястка (бокс), Дмитро Озимок (веслування), Павло Лукеча (бокс).
         А у командних естафетах попереду були юнаки–п’ятиборці та збірна команда дівчат відділень боротьби і веслування.
         Загалом високий рівень організованості та масовості продемонстрували вихованці відділень вільної боротьби (дівчата, старший тренер Раковський О.Г.), гандболу (Надич В.І.); водного поло (Наумчик Є.Г.), сучасного п’ятиборства (Роговенко Н.М.), боксу (Джуман Р.З.).
         Переможці та призери змагань в окремих вправах:
 
Біг 60 метрів
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Мартинюк Людмила, гандбол                    8,95 сек
2 місце         Штурмак Анастасія, вільна боротьба        9.08 сек
3 місце         Дутко Анастасія, гандбол                           9.09 сек
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Гбур Віталій, легка атлетика                       7.91 сек
2 місце         Михайлов Андрій, водне поло                    8.18 сек
3 місце         Смірнов Олександр, водне поло                8.26 сек
 
Біг 100 метрів
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Кушнірук Ілона, веслування                        14.20 сек
2 місце         Война Руслана, суч. п’ятиборство              14.47 сек
3 місце         Драч Вікторія, легка атлетика                     14.64 сек
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         Озимок Дмитро, веслування                       12.37 сек
2 місце         Зубач Андрій, сучасне п’ятиборство           12.59 сек
3 місце         Юрін Ігор, фехтування                                 13.00 сек
 
Відтискання рук в упорі лежачи
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Токарська Діана, худ. гімнастика                   61 разів
2 місце         Горлова Валентина, суч. п’ятиборство         60 разів
3 місце         Борисюк Ірина, вільна боротьба                   50 разів
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Горлова Олександра, суч. п’ятиб.                  62 рази
2 місце         Гнелицька Олена, гандбол                             56 разів
3 місце         Винник Соломія, вільна боротьба                  51 раз
 
Підтягування на перекладині
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Михайлов Андрій, водне поло                          36 разів
2 місце         Липей Вадим, вільна боротьба                        35 разів
3 місце         Григоришин Олександр, вільна боротьба       29 разів
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         П’ястка Ростислав, бокс                                   40 разів
2 місце         Озимок Дмитро, веслування                            36 разів
3 місце         Лукеча Павло, бокс                                           33 рази
 
Стрибок у довжину з місця
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Штурмак Анастасія, вільна боротьба                221 см
2 місце         Петрусь Домініка, фехтування                           220 см
3 місце         Горлова Валентина, сучасне п’ятибор.             219 см
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Гбур Віталій            легка атлетика                    259 см
2 місце         Смірнов Олександр водне поло                        254 см
2 місце         Михайлов Андрій               водне поло              254 см
3 місце         Соколов Данило                водне поло              249 см
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Кушнірук Ілона, веслування                               241 см
2 місце         Венжівська Вікторія, легка атлетика                 224 см
3 місце         Алєйнікова Марія, легка атлетика                    223 см
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         Озимок Дмитро, веслування                             274 см
2 місце         Нестечук Данило, легка атлетика                     270 см
3 місце         Юрін Ігор, фехтування                                       269 см
 Більше фото за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-hjr.html 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

Вікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК«Переможеш себе – переможеш усіх»День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФКПідсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдоУчні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали«В єдності – сила, в силі - перемога!»Запізналися в Олімпійський тижденьОлімпійський урок Львівське УФК проводило у одному з кращих парків ЄвропиДо Дня фізичної культури і спорту та олімпійського уроку ЛУФК проводить загальноучилищний крос