49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали


          У суботу, 5 жовтня 2019 року, на стадіоні «Динамо» Львівське училище фізичної культури провело загальноучилищні змагання із загальної фізичної підготовленості.
         Майже 200 учнів та студентів визначили найкращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість та у захоплюючій командній легкоатлетичній естафеті.
         Під час урочистого шикування директор училища, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак у своєму вітальному слові зазначив, що ЛУФК сьогодні є одним із найкращих в системі освіти Львівщини й в останні три роки посідає перше місце серед споріднених закладів України, а також зауважив, що загальнофізична підготовка – це важлива складова підготовки спортсмена у будь-якому виді спорту. Якщо у спортсмена немає запасу міцності, витривалості, бистроти, він не може розраховувати на загальний успіх.
         Тому у Львівському УФК вже багато років поспіль навчальний рік розпочинається тестуваннями із загальнофізичної підготовленості. Й саме такими масовими стартами учні та студенти училища вітали своїх наставників з Днем працівника освіти.
         Відтак, найкраще в училищі:
- бігають 60 метрів: Людмила Мартинюк (гандбол), Анастасія Штурмак (вільна боротьба), Анастасія Дутко (гандбол), Віталій Гбур (легка атлетика), Андрій Михайлов, Олександр Смірнов (водне поло);
- долають стометрівку: Ілона Кушнірук (веслування), Руслана Война (сучасне п’ятиборство), Вікторія Драч (легка атлетика), Дмитро Озимок (веслування), Андрій Зубач (сучасне п’ятиборство), Ігор Юрін (фехтування);
- стрибають у довжину з місця: Анастасія Штурмак (вільна боротьба), Домініка Петрусь (фехтування), Ілона Кушнірук, Дмитро Озимок (веслування), Вікторія Венжівська, Данило Нестечук, Віталій Гбур (легка атлетика);
- відтискаються з упору лежачи: Діана Токарська (художня гімнастика), Валентина Горлова, Олександра Горлова (сучасне п’ятиборство), Ірина Борисюк (вільна боротьба), Олена Гнелицька (гандбол), Соломія Винник (вільна боротьба);
- підтягуються на перекладині: Андрій Михайлов (водне поло), Вадим Липей, Олександр Григоришин (вільна боротьба), Ростислав П’ястка (бокс), Дмитро Озимок (веслування), Павло Лукеча (бокс).
         А у командних естафетах попереду були юнаки–п’ятиборці та збірна команда дівчат відділень боротьби і веслування.
         Загалом високий рівень організованості та масовості продемонстрували вихованці відділень вільної боротьби (дівчата, старший тренер Раковський О.Г.), гандболу (Надич В.І.); водного поло (Наумчик Є.Г.), сучасного п’ятиборства (Роговенко Н.М.), боксу (Джуман Р.З.).
         Переможці та призери змагань в окремих вправах:
 
Біг 60 метрів
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Мартинюк Людмила, гандбол                    8,95 сек
2 місце         Штурмак Анастасія, вільна боротьба        9.08 сек
3 місце         Дутко Анастасія, гандбол                           9.09 сек
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Гбур Віталій, легка атлетика                       7.91 сек
2 місце         Михайлов Андрій, водне поло                    8.18 сек
3 місце         Смірнов Олександр, водне поло                8.26 сек
 
Біг 100 метрів
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Кушнірук Ілона, веслування                        14.20 сек
2 місце         Война Руслана, суч. п’ятиборство              14.47 сек
3 місце         Драч Вікторія, легка атлетика                     14.64 сек
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         Озимок Дмитро, веслування                       12.37 сек
2 місце         Зубач Андрій, сучасне п’ятиборство           12.59 сек
3 місце         Юрін Ігор, фехтування                                 13.00 сек
 
Відтискання рук в упорі лежачи
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Токарська Діана, худ. гімнастика                   61 разів
2 місце         Горлова Валентина, суч. п’ятиборство         60 разів
3 місце         Борисюк Ірина, вільна боротьба                   50 разів
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Горлова Олександра, суч. п’ятиб.                  62 рази
2 місце         Гнелицька Олена, гандбол                             56 разів
3 місце         Винник Соломія, вільна боротьба                  51 раз
 
Підтягування на перекладині
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Михайлов Андрій, водне поло                          36 разів
2 місце         Липей Вадим, вільна боротьба                        35 разів
3 місце         Григоришин Олександр, вільна боротьба       29 разів
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         П’ястка Ростислав, бокс                                   40 разів
2 місце         Озимок Дмитро, веслування                            36 разів
3 місце         Лукеча Павло, бокс                                           33 рази
 
Стрибок у довжину з місця
 
Дівчата 7 - 9 класів
1 місце         Штурмак Анастасія, вільна боротьба                221 см
2 місце         Петрусь Домініка, фехтування                           220 см
3 місце         Горлова Валентина, сучасне п’ятибор.             219 см
 
Юнаки 7 - 9 класів
1 місце         Гбур Віталій            легка атлетика                    259 см
2 місце         Смірнов Олександр водне поло                        254 см
2 місце         Михайлов Андрій               водне поло              254 см
3 місце         Соколов Данило                водне поло              249 см
 
Дівчата 10 - 11 класів та студентки І - ІІІ курсів
1 місце         Кушнірук Ілона, веслування                               241 см
2 місце         Венжівська Вікторія, легка атлетика                 224 см
3 місце         Алєйнікова Марія, легка атлетика                    223 см
 
Юнаки 10 - 11 класів та студенти І - ІІІ курсів
1 місце         Озимок Дмитро, веслування                             274 см
2 місце         Нестечук Данило, легка атлетика                     270 см
3 місце         Юрін Ігор, фехтування                                       269 см
 Більше фото за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-hjr.html 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Непрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти