48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Запізналися в Олімпійський тиждень


        У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень, до заходів якого долучився й спортовий доріст класного керівника Надії Шишкової. Юні футболісти разом з вчителем спорту Тарасом Павлішем і вихователем Галиною Бережною, гандболістки та їхня вихователька Наталія Дука, гімнастки, фехтувальниці, санкарі, кульовики, борці зі вчителем спорту Сергієм Слюсаренком взяли участь у бібліотечно-спортивній імпрезі «Разом до перемог!»
        Педагоги та спортсмени, поділившись на дві команди, дружно й завзято долалали сходинки спортивної вікторини, знайомились й жваво обговорювали зміст «Правильника учня Львівського училища фізичної культури», складали твори-роздуми на теми: «Спорт для мене це…»,«Книга для мене це…», готували цікаві спортивні питання супротивникам, гуртом відгадували спортивні загадки, відпрацьовуючи злагодженість команд, мудрували над вмістом загадкових скриньок тощо. До того ж семикласники надзвичайно цікаво розповіли про види спорту, якими займаються. Саме таке неформальне, розкуте спілкування стало чудовою нагодою для учнів краще запізнатися між собою, а педагогам дозволило побачити вихованців в умовах інтелектуальної особистої і командної взаємодії.
           Завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук познайомила присутніх з діяльністю шкільної книгозбірні, провела огляд книг про іменитих українських спортсменів, презентувала літературу з історії Олімпійських ігор та вітчизняного спорту.
           Захід мав на меті збагатити знання семикласників з історії українського спорту, спонукати їх до розуміння та сповідування ідей олімпізму, правил спортивної етики й чесної гри, сформувати в них свідоме ставлення до занять спортом і здорового способу життя. У ході виконання завдань блискуче проявили себе  Данило Пилипчук, Назар Домчак, Максим Сонгаль, Юрій Кокоденяк, Домініка Петрусь, Каріна Сидорак, Сніжана Ощіпко,Вікторія Мальована, Діана Шаргородська тощо. Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-proekt_chytajmo_knyzku.html) Андрія Харковського відобразили щасливі, усміхнені обличчя учасників, отже, запізналися прегарно!
             Бібліотечно-спортивна імпреза «Разом до перемог!» дала старт новому проекту «Кидаймо мишку!Читаймо книжку!», покликаному спільними зусиллями бібліотекаря і педагогічного трикутника залучати новоприбулих учнів до активної читацької діяльності.
 
            Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вікторія Ковальчук – найкращий математик ЛУФК«Переможеш себе – переможеш усіх»День української писемності та мови з Тетяною Грунською у ЛУФКПідсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдоУчні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали«В єдності – сила, в силі - перемога!»Запізналися в Олімпійський тижденьОлімпійський урок Львівське УФК проводило у одному з кращих парків ЄвропиДо Дня фізичної культури і спорту та олімпійського уроку ЛУФК проводить загальноучилищний крос