49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Запізналися в Олімпійський тиждень


        У Львівському училищі фізичної культури триває Олімпійський тиждень, до заходів якого долучився й спортовий доріст класного керівника Надії Шишкової. Юні футболісти разом з вчителем спорту Тарасом Павлішем і вихователем Галиною Бережною, гандболістки та їхня вихователька Наталія Дука, гімнастки, фехтувальниці, санкарі, кульовики, борці зі вчителем спорту Сергієм Слюсаренком взяли участь у бібліотечно-спортивній імпрезі «Разом до перемог!»
        Педагоги та спортсмени, поділившись на дві команди, дружно й завзято долалали сходинки спортивної вікторини, знайомились й жваво обговорювали зміст «Правильника учня Львівського училища фізичної культури», складали твори-роздуми на теми: «Спорт для мене це…»,«Книга для мене це…», готували цікаві спортивні питання супротивникам, гуртом відгадували спортивні загадки, відпрацьовуючи злагодженість команд, мудрували над вмістом загадкових скриньок тощо. До того ж семикласники надзвичайно цікаво розповіли про види спорту, якими займаються. Саме таке неформальне, розкуте спілкування стало чудовою нагодою для учнів краще запізнатися між собою, а педагогам дозволило побачити вихованців в умовах інтелектуальної особистої і командної взаємодії.
           Завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук познайомила присутніх з діяльністю шкільної книгозбірні, провела огляд книг про іменитих українських спортсменів, презентувала літературу з історії Олімпійських ігор та вітчизняного спорту.
           Захід мав на меті збагатити знання семикласників з історії українського спорту, спонукати їх до розуміння та сповідування ідей олімпізму, правил спортивної етики й чесної гри, сформувати в них свідоме ставлення до занять спортом і здорового способу життя. У ході виконання завдань блискуче проявили себе  Данило Пилипчук, Назар Домчак, Максим Сонгаль, Юрій Кокоденяк, Домініка Петрусь, Каріна Сидорак, Сніжана Ощіпко,Вікторія Мальована, Діана Шаргородська тощо. Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-proekt_chytajmo_knyzku.html) Андрія Харковського відобразили щасливі, усміхнені обличчя учасників, отже, запізналися прегарно!
             Бібліотечно-спортивна імпреза «Разом до перемог!» дала старт новому проекту «Кидаймо мишку!Читаймо книжку!», покликаному спільними зусиллями бібліотекаря і педагогічного трикутника залучати новоприбулих учнів до активної читацької діяльності.
 
            Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти