49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олімпійський урок Львівське УФК проводило у одному з кращих парків Європи


Традиційно в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту. А з відзначення Дня розпочинаються і акції Національного Олімпійського Комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» і «Олімпійський тиждень».
З метою належного проведення Всеукраїнського олімпійського тижня і  Дня фізичної культури та спорту у Львівському училищі фізичної культури 14 вересня 2019 року відбувся олімпійський урок та відкрита першість з легкоатлетичного кросу. Вже традиційно захід проводився на платановій алеї одного з кращих парків Європи – Стрийському.
На почесну варту до виконання державного та олімпійського гімнів були покликані кращі вихованці відділення вільної боротьби: Марія Винник, Дарина Мацола, Манола Скобельська та Андрій Чекмак.
Директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак наголосив учням і студентам, що олімпійські принципи та ідеали, філософія олімпізму в цілому вчать, як поставити спорт на службу людині, як за допомогою спорту розвиватися гармонійно та всебічно і робити успішну життєву траєкторію, а також вручив подяку директорці Стрийського парку  Олені Мазурик, оскільки на його гравійних доріжках чимало років поспіль тренуються юні легкоатлети, футболісти, п’ятиборці, гандболістки, борці.
Учнів і студентів училища вітали голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський та вчитель санного спорту, учасник зимових Олімпійських Ігор-2006 Олег Жеребецький.
Окрім суто спортивного змагання, ця першість покликана згуртувати учнів та студентів,  актуалізувати бажання розвиватися та удосконалювати свої здібності, формувати свідоме прагнення до здорового способу життя та перевірити свою фізичну готовність на початку навчального року.
Після завершення усіх пробігів відбулося нагородження переможців та призерів кросу з врученням подарунків від НОК України. А кращими у відповідних вікових категоріях виявилися:
Дівчата 7-8 класів
1
Штурмак Анастасія
вільна боротьба
4.08,2
2
Вівчарук Вероніка
гандбол
4.20,4
3
Мальована Вікторія
гандбол
4.23,8
Дівчата 8-9 класів
1
Федун Юлія
сучасне п’ятиборство
4.00,3
2
Мельничук Юлія
вільна боротьба
4.05,1
3
Мілова Вікторія
бокс
4.11,4
Дівчата 11 класів та І-ІІІ курсів
1
Клуннікова Ольга
сучасне п’ятиборство
3.33,1
2
Винник Соломія
вільна боротьба
3.43,0
3
Падошик Ольга
вільна боротьба
3.43,8
ЮНАКИ 7-8 класів
1
Бовшик Ростислав
сучасне п’ятиборство
3.35,2
2
Лободинський Андрій
водне поло
3.44,4
3
Фонтанний Артем
бокс
3.59,4
Юнаки 9-10 класів
1
Бабич Назар
сучасне п’ятиборство
3.12,6
2
Дрозд Віталій
сучасне п’ятиборство
3.16,2
3
Вільшанецький Олександр
Бокс
3.19,2
Юнаки 11 класів та І-ІІІ курсів
1
Ільків Валентин
сучасне п’ятиборство
6.49,4
2
Зубач Андрій
сучасне п’ятиборство
7.03,3
3
Толстіков Артем
водне поло
7.14,7
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Марія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плаванняЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО, ЮВІЛЕЙНОГО, П'ЯТДЕСЯТОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖЕ СПОРТУ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!Одинадцятикласники Львівського коледжу спорту отримали свідоцтва про середню освітуДень Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю