48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Володимир Бородянський – Міністр культури, молоді та спорту України


        Кабінет Міністрів України своєю постановою від 2 вересня 2019р. ліквідував Міністерство молоді та спорту України.
Водночас цим же документом утворене Міністерство культури, молоді та спорту України.
Міністром культури, молоді та спорту Верховною Радою України затверджений Володимир Бородянський
Коротка довідка
Володимир Бородянський народився 1974р. у м.Новому Роздолі Львівської обл. Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «фінанси та кредит».
Уся його трудова кар’єра пов’язана із засобами масової інформації. Управляв медіаактивами Альфа-банку, («Новий канал», «Наше радіо», «Московський комсомолець в Україні»), був головою правління телеканалу СТБ та усього медіа холдингу StarLightMedia. З липня 2019р. працював радником президента України 
В. Зеленського.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Підсумки тижня математики у Львівському училищі фізичної культуриДесятикласники Львівського училища фізичної культури познайомилися з 95-річною історією КЛКДев’ятикласники Львівського училища фізичної культури відвідали Личаківський некропольЯк учні ЛУФК займалися гімнастикою для мозкуСтаніслав Корчемлюк – срібний призер кадетського чемпіонату України з боротьби дзюдоСвято української книги у ЛУФКОльга Цімко – переможниця Відкритого чемпіонату України з боротьби дзюдоУчні та студенти ЛУФК тести із загальнофізичної підготовленості здали«В єдності – сила, в силі - перемога!»Запізналися в Олімпійський тижденьОлімпійський урок Львівське УФК проводило у одному з кращих парків ЄвропиДо Дня фізичної культури і спорту та олімпійського уроку ЛУФК проводить загальноучилищний кросВолодимир Бородянський – Міністр культури, молоді та спорту УкраїниЗ початком нового навчального року, Львівське училище фізичної культури!З Днем Незалежності України!