48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Старшокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФК


 На початку квітня у Львівському училищі фізичної культури, за ініціативи заступника директора з навчально-методичної роботи Оксани Вацеби відбулися  зустрічі учнів 10 - 11-х класів, класних керівників та представників батьківського комітету з відповідальним секретарем приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Володимира Худобою.
Йшлося про особливості та строки цьогорічної вступної кампанії у Львівському державному університеті фізичної культури. Зокрема, детально розповідалося про спеціальності, перелік конкурсних предметів, перелік необхідних документів для вступу та терміни їх подання.
Всі присутні одержали інформаційні флаєри з контактами приймальної комісії ЛДУФК: 79007, м. Львів, вул.. Костюшка, 11 Приймальна комісія:

тел. (032)255-32-06, e-mail:
pk@ldufk.edu.ua;info@ldufk.edu.ua;
web-site: http://www.ldufk.edu.ua     
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!