48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Старшокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФК


 На початку квітня у Львівському училищі фізичної культури, за ініціативи заступника директора з навчально-методичної роботи Оксани Вацеби відбулися  зустрічі учнів 10 - 11-х класів, класних керівників та представників батьківського комітету з відповідальним секретарем приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського Володимира Худобою.
Йшлося про особливості та строки цьогорічної вступної кампанії у Львівському державному університеті фізичної культури. Зокрема, детально розповідалося про спеціальності, перелік конкурсних предметів, перелік необхідних документів для вступу та терміни їх подання.
Всі присутні одержали інформаційні флаєри з контактами приймальної комісії ЛДУФК: 79007, м. Львів, вул.. Костюшка, 11 Приймальна комісія:

тел. (032)255-32-06, e-mail:
pk@ldufk.edu.ua;info@ldufk.edu.ua;
web-site: http://www.ldufk.edu.ua     
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!