48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Не спортом єдиним


          Вихователі Львівського училища фізичної культури вже третій рік поспіль плідно співпрацюють з «Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (КЗ ЛОР "ЛОЦЕНТУМ", адреса: Львів, вул. Івана Франка, 133) в особі керівника гуртків Олександри Келембет. Вихованці закладу мають змогу щосуботи та щонеділі після напруженого навчально-тренувального тижня  під опікою пані Олександри долучитись до арт-терапії, опановуючи різні види мистецтва як засіб релаксації. Досвід показав, що такі заняття активізують розвиток у спортсменів властивої кожному з них креативності,гармонізації, впливають на розріст особистості, допомагають при вирішенні певних проблем. Тематичні майстер-класи  розширюють діапазон можливостей вихованців, а також підвищують рівень розвитку комунікативної культури, творчого потенціалу дітей, сприяють вирішенню труднощів міжособистісного спілкування, саморозвитку тощо.
        До прикладу з дівчатами виховних груп №7 (вих. Наталія Дука) та №9 (вих. Світлана Волянюк) було проведено майстер-клас «Витинанка  як ефективний спосіб релаксації».Мета заходу – знайомство із загальними поняттями про вид народного, декоративного мистецтва «витинанки», як одного з найефективніших способів розвантаження, зняття стресу, опанування його технікою. Присутні вчилися індивідуально виготовляти непрості «шедеври». Кожен намагався передати у своїй роботі теплоту, щирість, толерантність. З особливою любов’ю дівчата майстрували ангелів для тихої акції вшанування героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». По завершені майстер-класу учасники поділилися почуттями та враженнями.
          Також усі бажаючі оволодівають навичками й у інших техніках українського декоративно-ужиткового мистецтва: виготовляють ляльок-мотанок, розмальовують яворівські забавки, створюють вітальні листівки з петриківським розписом, ознайомлюються з самчиківським розписом тощо. Тим самим вчаться шанувати традиції рідного краю, поглиблюють свої знання у галузі народного мистецтва України.
         Є охочі, які займаються художньою анімалістикою. Ці діти мають можливість удосконалити навички художньої діяльності, вивчити нові техніки зображення, поглибити свої знання в теорії та практиці образотворчого мистецтва. Крім того вихованці розвивають та удосконалюють дрібну моторику рук, окомір, художній смак, навички зображення тварин, вчаться любити природу та відтворювати її красу у своїх творчих роботах.
          Цікавою видалась остання подія: в межах природоохоронної акції «Первоцвіти потребують захисту - збережіть первоцвіти!»дівчата дарували вихователям та працівникам закладу власноруч виготовлені на майстер-класі первоцвіти з гофропаперу (шафран Гейфеля, тобто крокус, що занесений в Червону книгу України).
           Підготувала Олена Сторожук
Світлини ( ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Plidna_spivpratsya_LUFK_z_Lvivskym_oblasny.html ) Олександри Келембет
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!