48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»


8 листопада 2018р. під час урочистого засідання виконкому відділення НОК України у Львівській обл. директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак підписав трьохсторонню угоду про партнерство та співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України» та відділенням НОК України.
Як сказав Степан Михайлович, метою угоди і спільної діяльності сторін є розвиток олімпійського спорту, поширення олімпійських цінностей та ідеалів, налагодження міжнародних зв’язків з європейськими партнерами, в першу чергу, транскордонного співробітництва, інтеграція українського спорту в європейський простір, залучення європейських грантів до розвитку спорту в регіоні.
Чому три сторони? НОК має ім’я і глобальні ідеї, центр – зв’язки і досвід роботи, училище – кваліфікованих і знаних спортсменів, спортивні команди. Все це повинно спрацювати на мету угоди.
Що стосується центру, це громадська організація, яка займається іміджевими, промоційними, соціальними та гуманітарними проектами з метою інтегрування України, її інституцій в європейський та світовий простір. Очолює центр Іван Цегенько, власне, з яким ми і домовилися про спільну діяльність. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Львівське училище фізичної культури запрошує на навчання перспективних юних спортсменівСтаршокласники ЛУФК спілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії ЛДУФКВ гості до ЛУФК завітав представник антидопінгової агенціїУчасники проекту "Час читати" вітають усіх з Міжнародним днем спортуНе спортом єдинимЦікаве про Львів « Нам пора для України жить» «Потисни руку чемпіону»Восьмикласниця ЛУФК Марія Городня – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з плаванняФлешмоб учасників проекту «Час читати» з нагоди дня народження Ліни КостенкоЩо таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!