48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛУФК підписало угоду з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»


8 листопада 2018р. під час урочистого засідання виконкому відділення НОК України у Львівській обл. директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак підписав трьохсторонню угоду про партнерство та співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України» та відділенням НОК України.
Як сказав Степан Михайлович, метою угоди і спільної діяльності сторін є розвиток олімпійського спорту, поширення олімпійських цінностей та ідеалів, налагодження міжнародних зв’язків з європейськими партнерами, в першу чергу, транскордонного співробітництва, інтеграція українського спорту в європейський простір, залучення європейських грантів до розвитку спорту в регіоні.
Чому три сторони? НОК має ім’я і глобальні ідеї, центр – зв’язки і досвід роботи, училище – кваліфікованих і знаних спортсменів, спортивні команди. Все це повинно спрацювати на мету угоди.
Що стосується центру, це громадська організація, яка займається іміджевими, промоційними, соціальними та гуманітарними проектами з метою інтегрування України, її інституцій в європейський та світовий простір. Очолює центр Іван Цегенько, власне, з яким ми і домовилися про спільну діяльність. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

У Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культури