47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У діалозі з Василем Сухомлинським


     Саме так, у діалозі з Василем Сухомлинським, пройшов у читальній залі бібліотеки Львівського училища фізичної культури комплексний інформаційно-методичний захід «Серце віддаю дітям» до 100-річчя з дня народження українського педагога, письменника, публіциста, поета. До комунікації вихователів закладу любязно долучились завідувач бібліотеки-філії №10 ЦБС для дітей м. Львова Марина Старощук та психолог, художник Наталя Буга.
Насамперед Марина Старощук заінтригувала присутніх інформаційним досьє «Невідомі сторінки відомої біографії», згодом запропонувала увазі педагогів бібліотечний практикум «Форми масової роботи з дітьми в світлі вчення Василя Сухомлинського» та провела цікавийтренінг «Толерантність як ціннісна основа професійної діяльності педагога».
Не залишив жодного байдужого сеанс  арт-терапії як спосіб самопізнання за Сухомлинським з психологом, художником Наталею Бугою. Усі присутні отримали масу задоволення від спілкування з пані Наталею і багато чого взяли на озброєння для роботи з дітьми.
Далі перейшли до teach-in або публічної дискусії «Погляд сучасника на постать і вчення Василя Сухомлинського», яку  модерувала  завідувач бібліотеки закладу Олена Сторожук. Чому за цей час нових «сухомлинських» в українській освіті так і не з’явилося? Чи можна в сьогоднішні умови безальтернативно перенести досвід, набутий Сухомлинським тоді? Чи намагається нинішня школа по-справжньому зазирнути в душу дитини? Чи можливо наповнити конкретними справами хрестоматійну фразу «серце віддаю дітям»? На ці та безліч інших запитань шукали відповідь учасники teach-in, висловлюючи цікаві думки, наводячи приклади з життя чи багаторічної педагогічної практики. Головоломками з  таємничої скриньки завершилось жваве обговорення актуальних проблем сучасної педагогіки.
Згодом педагоги та гості завітали у майстерню радості,  де студентка 3 курсу училища, майстер спорту з вільної боротьби Дарина Туровчук розповіла про орігамі як терапевтичне мистецтво, що впливає на емоційну сферу людини, є  ідеальною дидактичною грою,  розвиває фантазію, винахідливість, логіку, просторове мислення, уяву, інтелект. До того спортсменка провела майстер-клас щодо технології створення модульних фігурок орігамі. Кожен охочий спробував свої сили у вишуканому мистецтві.
Комплексний інформаційно-методичний захід «Серце віддаю дітям»  до100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського проведено у межах проекту «Час читати» та як підсумковий у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-U_dialozi_z_Vasylem_Suxomlynskym.html ) Дарини Туровчук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»Коваль Вікторія – найграмотніший учень ЛУФКОксана Вацеба взяла участь в обласному семінарі