48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»


      У Львівському училищі фізичної культури стартував третій сезон проекту «Час читати». Підтримати проект презентацією книги «Голос війни» люб’язно зголосився письменник, автор-ілюстратор, вільний митець, доброволець російсько-української війни Василь Піддубний, який у числі 29 оборонців України розповів власну історію «Шоста хата від фронту» про страшну війну, яка триває в нашій країні вже понад чотири роки і приходу якої до України ніхто не чекав. Оповіді українських вояків уклали в книзі «Голос війни: історії ветеранів» і  видали  за допомогою уряду Канади.
         Спілкувались з Василем Піддубним учні 10-Г (кл. керівник Уляна Стасишин) і 11-А (кл. керівник Ірина Задорожна) класів, які студіюють суспільні науки у вчителя Анни Кондратюк. З великим зацікавленням слухали присутні розповідь Василя про перші надважкі місяці збройної боротьби за незалежність України, солдатські будні, пережили разом з ним окремі моменти війни, потримали у руках уламок снаряду та пробиту кулею пластину бронежилету. Словом, доторкнулися до війни, побачили і почули  її очима та устами очевидця.
        Книга «Голос війни: історії ветеранів» вийшла накладом усього тисячу примірників, один з яких співкоординатор проекту Дмитро Лавренчук передав для бібліотеки Львівського училища фізичної культури, звернувшись з особливим словом до читачів-спортсменів, котре підсумував так: «Знання – це наша перевага над супротивником».
      Комунікація завершилась знайомством з творчим доробком Василя Піддубного: романом «Піастри… Піастри…»,який, до речі, народився на війні, та історичною повістю з козацьких часів «Холодне серце». Також було представлено двотомну збірку оповідань учасників бойових дій і волонтерів «Слово про війну», упорядником якої є Василь.
      Насамкінець спортсмени влаштували флешмоб «Ми дякуємо військовим», щоб висловити свої почуття до Василя Піддубного та усіх новітніх захисників України.
      Захід поклав початок Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек у Львівському училищі фізичної культури.
    Підготувала Олена Сторожук
 Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-chas_chytaty2018.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки