47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : У ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»


      У Львівському училищі фізичної культури стартував третій сезон проекту «Час читати». Підтримати проект презентацією книги «Голос війни» люб’язно зголосився письменник, автор-ілюстратор, вільний митець, доброволець російсько-української війни Василь Піддубний, який у числі 29 оборонців України розповів власну історію «Шоста хата від фронту» про страшну війну, яка триває в нашій країні вже понад чотири роки і приходу якої до України ніхто не чекав. Оповіді українських вояків уклали в книзі «Голос війни: історії ветеранів» і  видали  за допомогою уряду Канади.
         Спілкувались з Василем Піддубним учні 10-Г (кл. керівник Уляна Стасишин) і 11-А (кл. керівник Ірина Задорожна) класів, які студіюють суспільні науки у вчителя Анни Кондратюк. З великим зацікавленням слухали присутні розповідь Василя про перші надважкі місяці збройної боротьби за незалежність України, солдатські будні, пережили разом з ним окремі моменти війни, потримали у руках уламок снаряду та пробиту кулею пластину бронежилету. Словом, доторкнулися до війни, побачили і почули  її очима та устами очевидця.
        Книга «Голос війни: історії ветеранів» вийшла накладом усього тисячу примірників, один з яких співкоординатор проекту Дмитро Лавренчук передав для бібліотеки Львівського училища фізичної культури, звернувшись з особливим словом до читачів-спортсменів, котре підсумував так: «Знання – це наша перевага над супротивником».
      Комунікація завершилась знайомством з творчим доробком Василя Піддубного: романом «Піастри… Піастри…»,який, до речі, народився на війні, та історичною повістю з козацьких часів «Холодне серце». Також було представлено двотомну збірку оповідань учасників бойових дій і волонтерів «Слово про війну», упорядником якої є Василь.
      Насамкінець спортсмени влаштували флешмоб «Ми дякуємо військовим», щоб висловити свої почуття до Василя Піддубного та усіх новітніх захисників України.
      Захід поклав початок Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек у Львівському училищі фізичної культури.
    Підготувала Олена Сторожук
 Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-chas_chytaty2018.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!