47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Історія нескорених: 11-А VS 11-В


    Історичний батл під такою назвою днями пройшов у Львівському училищі фізичної культури за участі учнів 11-А (кл. керівник Анна Кондратюк) та 11-В (кл. керівник Ольга Климків) класів. Захід підсумував роботу одинадцятикласників у проекті «Час читати» за темою: «Українській повстанській  армії – 75». Впродовж року УПА в Україні учні зустрічались: з Героєм України, депутатом Верховної Ради України, сином Головного командира УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича Юрієм Шухевичем,  з легендарною українкою, талановитою поетесою, зв’язковою Романа Шухевича, кавалером ордена Княгині Ольги III ступеня Ольгою Ільків, головою проводу львівської Організації українських націоналістів Олегом Гринівим, істориком, філателістом, письменником Василем Прухницьким, брали участь у відкриттіі нформаційно-книжкової інсталяції «Десь там далеко, на Волині, зродилась армія УПА…» в бібліотеці училища, відвідали музей Визвольної боротьби України та Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького», здійснили пішохідну екскурсію місцями Другої світової війни у Львові - «Територія терору», «Stalag 328», працювали індивідуально у читальній залі бібліотеки з відповідною літературою та інформаційним дайджестом про УПА.
Щоб відчути атмосферу тих часів діти розпочали інтелектуальний змаг виконанням «Повстанської коляди», створеної  воїнами Української повстанської армії, а в 2013 році під час Революції гідності відродженої та виконаної відомими українськими музичними гуртами «ТаРута» та «Тінь Сонця». Далі учасники випробовували свої сили у бліц-вікторині та розкривали секрети таємничих скриньок, також змагались між собою лідери команд, «літератори», «історики» та «філософи».
На завершення заходу учні влаштували флешмоб, побудувавши «Ланцюг боротьби українців за свободу», чим показали, що без героїчної боротьби УПА не було б незалежної  України. Протистояння завершилось на користь учнів 11-А класу з рахунком 33:20. Найактивнішими учасниками  батлу  були Ярина Вовк, Анастасія Шепіленко, Христина Тимофіїв, Анастасія Колодяжна (11-А кл.) та Вікторія Іванів, Мар’яна Шостак, Анна Голуб, Валентина Фроляк ( 11-В кл.)
Саме так, у ігровій, невимушеній формі, учасники батлу продемонстрували набуті на уроках  та в позаурочний час знання з історії УПА.
 
 Підготувала Олена Сторожук
 Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Istoriya_neskorenykh_11_A_VS_11_V.html ) Якова Гойди
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!Маргарита Закашевська – бронзова призерка молодіжного чемпіонату України з важкої атлетикиАліна Цюрпалевич – чемпіонка України з тенісуСтепан Родак: «В Аргентину на юнацьку олімпіаду збираються п’ятеро львів’ян»Учні ЛУФК взяли участь в урочистій ході у день Свята Героїв Роман Хім’як – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДАУчнів ЛУФК відзначили премією ім.Володимира Кузя Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоникУчні ЛУФК долучилися до урочистого відкриття Днів Європи у Львівській областіВ ЛУФК збільшилась грошова вартість денного раціону харчуванняВідзначили за командний духАнастасія Скорупська – дворазова чемпіонка України з тенісу