Непрофільні види : Дайджест ЛУФК за жовтень

Жовтень 2015р. пройшов під знаком активних і вдалих виступів велосипедистів. Так на командному чемпіонаті України серед закладів фізичної культури (м.Львів, 15-18.10) учні та студенти Львівського училища фізичної культури вибороли 83 (!) медалі, в тому числі 41 золоту. Мультимедалістами національної першості стали Христина Бубняк, Софія Холод, Олександр Кривич, Сергій Білий, Богдана Солтис, Діана Галик, Юлія Бірюкова, Віктор Біляк, Роман Селіверстов, Віталій Підківка.
А в той самий час лідер відділення Роман Гладиш відстоював честь України на чемпіонаті Європи у швейцарському Гренхемі. У гонці медісон (парні перегони) Роман замкнув вісімку кращих. Відразу після Гренхема збірна України здійснила переліт у далеку Колумбію, де наприкінці місяця взяла участь у І етапі Кубка світу серед еліти. 4 місце у гонці за очками та 5 місце у медісоні – такий підсумок участі Романа Гладиша (на фото) у світовому Кубку. Непогано як для вчорашнього юніора.
Не відставали від велосипедистів і борці училища. На чемпіонаті України серед молодших юнаків (U-15) вони вибороли 7 золотих, 3 срібні, 7 бронзових нагород. Чемпіонами України стали Марія Томищ, Анастасія Падошик, Аліна Сивак, Катерина Зелених, Романа Вовчак, Василь Ільницький, Данило Стасюк. Срібні нагороди дісталися Анастасії Алпеєвій, Андрію Білейчуку, Андрію Сваричевському. Бронзові медалі в активі Вікторії Бабіцької, Катерини Чаленко, Оксани Чудик, Ніки Красулі, Христини Тимофіїв, Анастасії Лавренчук та Юрія Дуняка.
На чемпіонаті України з фехтування серед юніорів у Миколаєві відзначився першокурсник училища Максим Гаравський. Максим посів ІІІ місце у особистому турнірі рапіристів, а також привів до перемоги збірну команду Львівщини у командній першості. Разом з Максимом командним чемпіоном став його однокурсник Юрій Джус. У Артема Матевосова срібна медаль шпажної першості.
Срібним призером стрілецького чемпіонату у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) став студент І курсу Павло Коростильов. У командній стрільбі Павло – чемпіон України. Поліна Конарєва і Ігор Кізима зупинились за крок від п’єдесталу і посіли четверті місця.
А на початку місяця Павло Коростильов і Поліна Конарєва виїжджали у Швецію, де у складі збірної України перемогли у фіналі Європейської юнацької ліги.
Своїх старших товаришів на юніорському чемпіонаті України підтримали десятикласник Юрій Колесник та учениця 11 класу Альона Шевченко, які перемогли у стрільбі із спортивного пістолета на 25м.
У м.Новій Каховці 1-5 жовтня відбувся Кубок України зі стрільби з лука. У дуелях змішаних команд володаркою національного Кубка стала Соломія Трапезнікова (І курс). Окрім того, у кваліфікації Соломія вперше виконала норматив майстра спорту міжнародного класу – 1321 очко! Інша Соломія на прізвище Гнип виборола бронзову медаль у командному жіночому турнірі.
Чемпіонкою України з жіночого боксу стала цьогорічна випускниця училища Вікторія Вірт, а її молодші подруги Христина Потапчук (10 кл.) та Олександра Харитонюк (11 кл.) посіли І та ІІ місця на молодіжній першості. Бронзовими призерами чоловічого молодіжного чемпіонату стали Олег Довгун (ІІІ курс) та Назар Куротчин (вип. 2014р.).
В останній день жовтня у Києві відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства. Серед наймолодших – дівчат-двоборок ІІ місце посіла учениця 9 класу Руслана Война. Серед триборок срібна медаль в активі десятикласниці Анастасії Колосової. Студент ІІ курсу Олександр Дикий відзначився серед чотириборців, де здобув бронзову нагороду.
Бронзовою призеркою VI Всесвітніх ігор військовослужбовців, які проходили у Південній Кореї, стала вихованка відділення сучасного п'ятиборства Валерія Пермикіна (вип. 2013р.).
Змагальний сезон-2015 завершили ватерполісти. Команди училища посіли ІІІ місце серед юнаків 1999р.н. і мол. (U-16) та ІІ місце – серед юнаків 2001р.н. і мол. (U-14).

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Флешмоб "Біла картка"ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ДМИТРА СИДОРУКА ТА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ПАМʼЯТЬПідсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"