48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Євромайдан. Чорновий монтаж»


      Саме цей документальний фільм, відзнятий Романом Боднарчуком та багатьма іншими режисерами ініціативи Вавилон’13, обрали для перегляду з переліку стрічок XI мандрівного міжнародного кінофестивалю Docudays UA учні Львівського училища фізичної культури. Адже сьогодні, як ніколи, нації для відновлення власної гідності необхідно зберегти пам’ять про героїв, які цю гідність для нас виборювали ціною власного життя. Підлітки пережили разом з творцями фільму три місяці революції, побачивши їхніми очима творення новітньої історії України.
Після перегляду кінофільму, який демонструвався у Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького», відбувся жвавий обмін думками.
Олег Гарнага, вихованець відділення вільної боротьби: «Фільм справляє враження своєю реалістичністю, здається, що ти знаходишся серед майданівців. Перед нами промайнули події річної давнини - від хвилі протестів до ейфорії перемоги над злочинним режимом. Та, безперечно, епізод оплакування загиблих Небесної сотні найпотужніший у фільмі».
Андрій Дочинець, вихованець відділення боксу: «Сьогодні зовсім по-іншому починаєш усвідомлювати значення тих подій, адже вони змінили нашу країну, наше ставлення до Батьківщини, до національної символіки та один до одного, позбавивши українців моральної іржі збайдужіння. Вислів «моя хата скраю» тепер не про нас. Тому особисто мені цікаво було пригадати за допомогою документальних кадрів, як усе починалось».
Тетяна Мірошніченко, вихованка відділення гандболу: «Щиро дякую людям, які попри небезпеку зафільмували неповторні миттєвості Революції гідності і створили цей фільм заради світлої пам’яті тих, хто віддав життя за краще майбутнє нашої країни. Сподіваюсь, що стрічка нікого не залишить байдужим, адже це – наша історія, написана кров’ю».
Олег Самардак, вихованець відділення непрофільних видів спорту: «Цікаво було зануритись у почуття та думки майданівців, які відроджували нескорений дух української нації, через волю до перемоги підносили нашу гідність та виборювали свободу. Фільм викликає почуття гордості за наш народ».
Стефанія Статкевич, вихователь групи № 1: «Майдан – це, насамперед, явище моральне. Гідність і свобода завжди були і залишаються для українців чи не найпершими національними цінностями, які передають у спадок від покоління до покоління. Тому спортсмени, як ніхто інший, мають готувати себе до боротьби, беручи за приклад звитягу спортовців початку XX століття, які боролись за державність України у Легіоні українських січових стрільців, Українській галицькій армії, Українській повстанській армії тощо».
Наталія Голодняк, педагог-організатор: «Усі без винятку епізоди фільму – це згустки відчуттів та емоцій, які ми ще так добре пам’ятаємо і які варто ніколи не забувати. А найголовніше не змарнувати ще одного шансу змінити країну, і це залежатиме, без перебільшення, від кожного з нас».
Олена Сторожук, завідувач бібліотеки: «Сильна і успішна країна починається з патріотичного виховання учнів. Отож, педагоги Львівського училища фізичної культури вдячні колективу Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» за всебічне сприяння у цій роботі».
Підготувала Олена Сторожук
Современные световые короба color-aim.com.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Непрофільні види

Непрофільні види

«Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!Пориньте в мудрий світ бібліотеки!Акція «Живи, книго!» у ЛУФКМамо рідна, хай святиться ім'я твоєФестиваль вишиванки успішно крокує Львівським училищем фізичної культуриУчні 9-А класу долучились до Фестивалю вишиванки у ЛУФКУ Львівському училищі фізичної культури триває грандіозний Фестиваль вишиванки