Непрофільні види : ІІ юнацькі Олімпійські ігри фінішували – в активі українців 29 нагород

27 серпня у Нанкіні (Китай) фінішували ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри. Останні два дні змагань принесли в актив збірної України ще 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.
Чемпіоном Нанкінської олімпіади з боксу став одесит Раміль Гаджиєв. У фінальному поєдинку вагової категорії до 75 кг Раміль декласував росіянина Дмітрія Нєстєрова 3:0 (30:27, 30:27, 30:27).
Друга золота нагорода в активі луганчанина Антона Кузнецова. Антон переміг у змішаній пятиборній естафеті разом з представницею Португалії Тейшейрою Мігейс. Інша представниця сучасного п’ятиборства Яна Поліщук у парі з чеським спортсменом Мартіном Влахом посіла 5 місце. Антон Кузнецов є вихованцем Луганського училища фізкультури, а Яна навчається у Донецькому училищі олімпійського резерву.
Срібну медаль у змішаній легкоатлетичній естафеті 8х100м у складі інтернаціональної команди № 38 виборов інший вихованець Донецького УОР Олександр Малосилов.
ІІІ місце у змаганнях борчинь вагової категорії до 52 кг посіла вихованка Херсонського УФК Олена Кремзер. Перемогла японка Маю Мукайда, срібна нагорода у азербайджанки Лейли Гурбанової.
Ще одну бронзову нагороду у командних змішаних змаганнях зі стрибків у воду виборов вихованець Київського РВУФК Пилип Ткаченко. Асистувала Пилипу американка Грація Лейдон-Мехоні. У стрибках з 10-метрової вишки у Ткаченка 8 місце.
6 місце у змаганнях з художньої гімнастики посіла учениця РВУФК Валерія Ханіна. Перемогла росіянка Іріна Аннєнкова. Сильнішими були росіянки і у групових вправах.
З інших результатів останніх днів змагань слід відзначити перемогу корейця Ву Лі у стрільбі з лука – законодавцям мод у цьому виді спорту росте гідна зміна.
У турнірі футболістів перемогли перуанці. Корея друга, на третьому місці – Ісландія. Серед дівчат трійка призерів виглядає так: Китай, Венесуела, Мексика.
В баскетбольному турнірі 3х3 чемпіонами стали литовці. Другі – французи, «бронза» - у аргентинців. Серед дівчат перемогу здобули американки.
Назагал молоді українські атлети вибороли у Нанкіні 29 нагород, серед яких 9 золотих, 9 срібних та 11 бронзових. У загальнокомандному медальному заліку, куди не входять нагороди, здобуті у складі інтернаціональних команд, Україна посіла шосте місце. Перша десятка команд виглядає так: