Вихованці Львівського коледжу спорту змагались на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства

У м.Олександрії (Єгипет) 23-31 липня 2022 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства, участь у якому у складі збірної команди України взяли вихованці Львівського коледжу спорту Дмитро Балюк, Ольга Клуннікова та Валерія Пермикіна.
 Дмитро Балюк посів 7 місце у чоловічій естафеті та восьме - у командних змаганнях чоловіків. У естафеті Дмитру асистував донечанин Кирим Шехмаметьєв, а у командних стартах до обидвох ще й долучився киянин Максим Агарушев.

Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова у топ-6 юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Барселоні (Іспанія) 19-26 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли вчорашні випускники Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова.

Вихованець коледжу Юрій Ковальчук - переможець відкритого Кубка Польщі з сучасного п'ятиборства

У м.Джонкуві 8-10 квітня 2022 р. відбувся етап відкритого Кубка Польщі з сучасного п'ятиборства, участь у якому окрім сильніших польських п'ятиборців взяли атлети з України, Чехії та Ізраїлю.

Ковальчук та Клуннікова - срібні призери зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-12 лютого 2022 р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.

Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова серед найкращих п'ятиборців України

У м.Києві 19-22 грудня 2021 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.

Максим Оліярник - переможець юнацького чемпіонату України серед триборців

У Львові 6-8 грудня 2021 р.відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства у приміщенні.

Юрій Ковальчук та Ольга Клуннікова на подіумі молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Джонкуві (Польща) 16-21 листопада 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 23 років, участь у якому взяли вчорашні випускники Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук тв Ольга Клуннікова.

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафеті

У м.Олександрії (Єгипет) 12-17 липня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли двоє вихованців Львівського коледжу спорту.
         У змішаній естафеті минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова у парі з киянином Максимом Анарушевим посіла 6 місце. В змаганнях на особисту першість Ольга кваліфікувалась до фіналу, де стала двадцять шостою.

Вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборства

У м.Олександрії (Єгипет) 12 липня 2021 р. розпочався чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року.
        У чоловічій естафеті чемпіоном світу стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киянина Владислава Чекана.

Юрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

У м.Берні (Швейцарія) 28 червня - 4 липня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з сучасного п'ятиборства серед юніорів - атлетів віком до 21 року.
         У командній першості серед чоловіків бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Юрія Ковальчука та киян Владислава Чекана і Максима Анарушева. За сумою п'яти видів українці набрали 4213 балів і 38-ма пунктами поступилися командам Росії та Угорщини, у яких однакова кількість очок.

Вихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-14 травня 2021 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і атлети віком до 23 років.
           В змаганнях чоловіків переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. Сума п'яти видів Юрія склала 1507 очків.
          Студенти ІІІ курсу Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 15 і 16 місця.
У командній першості львівське тріо у складі Ковальчука, Ільківа та Зубача вибороли срібні нагороди.

Вихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Києві 11-14 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'яиборства.
В змаганнях чоловіків на особисту першість срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту дев'ятнадцятирічний Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1507 очків і лише на 10 пунктів поступився переможцю Денису Павлюку з Києва.

Учениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчат

У Львові 4-6 травня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
           Серед дівчат віком до 18 років чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Олександра Горлова. У сумі чотирьох видів Олександра набрала 940 очків і на 26 пунктів випередила срібну призерку киянку Ольгу Литвиненко.
        В категорії чотириборок віком до 16 років сестра Олександри десятикласниця Валентина Горлова посіла 6 місце.

Вихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборства

У м.Харкові 1-3 квітня 2021р. поруч з Кубком України з сучасного п'ятиборства відбувся і чемпіонат України серед юніорів.
         В змаганнях дівчат переможницею чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Ольга Клуннікова. Одинадцятикласниця Олександра Горлова посіла 7 місце. Командою дівчата, змагаючись удвох, стали п'ятими.

Ольга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»

18-річна львів’янка Ольга Клуннікова (тренери – Наталія Роговенко, Адам Прибило, Марія Клуннікова і Віталій Тарнакін) стала володаркою Кубка України з сучасного п’ятиборства серед жінок, а також виграла перше місце у Відкритому чемпіонаті України серед юніорок. Змагання тривали з 1 до 3 квітня 2021 р. в Харкові. Враженнями про свій успіх, а також про інші деталі розвитку кар’єри перспективна спортсменка детально розповіла в інтерв’ю сайту відділення НОК України у Львівській області.