54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт


На етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша

У м.Сігулді (Латвія) 25-26 січня 2020р. відбувся VI етап Кубка світу з санного спорту.
      У з’їздах на одномісних санях вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.) посіла 21 місце. Відставання Олени (на фото) від переможниці змагань німкені Юлії Таубітц склало 0,717сек. 




На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20

       18-19 січня 2020р. у м.Ліллехаммері (Норвегія) відбувся V етап Кубка світу з санного спорту. 












Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місце

   20 січня 2020р. на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх визначилися переможці у останньому виді санної програми змагань – командній естафеті. 





Мирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спорту

   18-19 січня 2020р. у м.Ліллехаммері (Норвегія) у програмі чемпіонату Європи з санного спорту були розіграні звання молодіжних чемпіонів старого континенту (вік спортсменів до 23 років). 





На чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафеті

     У м.Ліллехаммері (Норвегія) 18-19 січня 2020р. відбувся чемпіонат Європи з санного спорту. 









На зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десятку

      17-18 січня 2020р. на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх були розіграні нагороди в індивідуальних видах санної програми змагань. 





На Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильніших

   10-12 січня 2020р. у м.Альтенберзі (Німеччина) відбувся IV етап Кубка світу з санного спорту. 




Стецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у Вістлері

     На канадському зимовому курорті Вістлер, що приблизно в 100км від столиці ХХІІ зимової олімпіади м.Ванкувера, 13-14 грудня 2019р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту. 







Мікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спорту

     У м. Альтенбергу (Німеччина) 14 грудня 2019 року відбувся V етап Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років. 









Санкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді

  6 і 8 грудня 2019р. у м.Берхтесгадені (Німеччина) відбулися ІІІ і ІV етапи Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Першого дня на ІІІ етапі найкраще виступила кременчанка Юліана Туницька, яка посіла 10 місце у з’їздах на одномісних санях серед дівчат.
Дівоча «двійка» у складі десятикласниці Львівського училища фізичної культури Олександри Мох та львів’янки Надії Антонюк показала дванадцятий результат. Також дванадцятими фінішували учні 9 класу ЛУФК Вадим Микиєвич і Богдан Бабура у перегонах на двомісних санях серед хлопців. Відразу за Вадимом і Богданом розмістився ще один український екіпаж Данило Марціновський (9кл.) і Ростислав Левкович.

Гой і Левкович у топ-15 ІІ етапу Кубка світу з санного спорту

 30 листопада-1грудня 2019р. у м.Лейк-Плесіді (США) відбувся ІІ етап Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на санях-двійках 15 місце на Кубку посів український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Мирослава Левковича (вип. 2017р.) та кременчанина Ігоря Гоя
.

Санкарі ЛУФК вступили у боротьбу за олімпійські квоти

         У м.Інсбруку (Австрія) 30 листопада і 1 грудня 2019р. відбулися перші два етапи Кубка світу з санного спорту серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
Особливістю цих цьогорічних світових змагань є те, що за їх результатами між країнами будуть розподілені квоти на участь у ІІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які 9-20 січня 2020р. відбудуться у швейцарській Лозанні. 
 

Українські санкарі розпочали міжнародний змагальний сезон з 10 місця

            23-24 листопада 2019р. у м.Інсбруку (Австрія) стартами І етапу Кубка світу розпочався міжнародний змагальний сезон у санному спорті.
Українці у Інсбруку найкраще виступили у естафеті, де посіли 10 місце. У складі команди виступали виключно львів’яни: Олена Стецьків (вип.ЛУФК 2011р.), Антон Дукач, Ігор Стахів і Андрій Лисецький

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спорту

       У м. Кременець 5-8 серпня 2019р. відбувся літній чемпіонат з санного спорту у з’їздах на санкороликах.
В змаганнях жінок на одномісних санях літньою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Смага (вип.2017р.). Олена (на фото) на 0,265 сек. випередила іншу випускницю училища Олену Стецьків

На «Кубку Бони» рівних не було Васильків і Микиєвичу

      У м. Кременець 8-11 серпня відбулися традиційні міжнародні змагання «Кубок Бони – 2019» зі з’їздів на санкороликах.
Окрім найсильніших українських санкарів участь у кременецьких стартах взяли польські гості.






Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Анонси
26.02.2025 1/8 фіналу "Кубку ДЮФЛУ 2025" ЛФКС-КАРПАТИ U-16 — АФ Рух U-16












History of Ukrainian State