Одинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперліги

Федерація гандболу України визначила кращих гравчинь української гандбольної жіночої суперліги за ігровими амплуа.
  Кращою лівою крайньою національного чемпіонату стала учениця Львівського коледжу спорту Юлія Гутник. У чемпіонаті Юлія виступала за об'єднану команду "Львівська політехніка-ЛФКС".

Діана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперліги

Федерація гандболу України підвела підсумки сезону-2022/2023 і методом опитування тренерів та гравчинь визначила найціннішу гравчиню, т.зв. MVP (Most Valuable Player) української гандбольної жіночої суперліги.
 Цього почесного титулу удостоєна вихованка Львівського коледжу спорту і гравчиня львівської "Галичанки" Діана Дмитришин.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболу

У м.Ужгороді 27-28 травня 2023 р. відбувся фінальний турнір чотирьох кращих вітчизняних колективів за Кубок України з гандболу серед жінок, участь у якому взяла об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС".
 У півфіналі турніру у суперники дівчатам дісталися ужгородські "Карпати". Цікавий і напружений поєдинок завершився перемогою господарок 28:26. У іншій півфінальній грі львівська "Галичанка" легко розправилась з хмельницькою "ДЮСШ №1-ХНУ" 40:21.

Львівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболу

Перемігши у наднапруженому і драматичному фінальному матчі ужгородські "Карпати" 27:26, львівська "Галичанка" здобула Кубок України з гандболу 2023 року. Це вже шостий подібний титул львівської команди.

Вихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги

Як відомо, у Ужгороді 13 травня 2023 р. завершився чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд суперліги сезону 2022/2023 років.
 Чемпіоном України вдев'яте поспіль стала львівська "Галичанка", основу якої складають вихованки відділення гандболу Львівського коледжу спорту.

Одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Каріна Здріла: "Ми раді, що зіграли у Суперлізі"

Об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту «Львівська Політехніка-ЛФКС» після трьох чемпіонських титулів у Вищій лізі піднялась до Суперліги і в першому ж сезоні пробилась до числа призерів, завоювавши бронзу. Серед лідерів команди Віталія Надича та Василя Козара у поточному сезоні – розігруюча Каріна Здріла. 17-річна гандболістка та учениця Львівського фахового коледжу спорту починала займатись гандболом у ДЮСШ Городенка Івано-Франківської області, вихованками якої є також Леся Смолінг, Наталія Савчин, Тамара Смбатян. У коментарі сайту ФГУ Каріна Здріла підбила підсумки бронзового сезону «Львівської Політехніки» у Суперлізі.

Гандболістки Львівського коледжу спорту - переможниці V літньої гімназіади України

У м.Ужгороді 10-15 травня 2023 р. відбулися фінальні змагання V літньої гімназіади України з гандболу серед дівчат віком до 15 років, участь у яких взяла команда Львівського коледжу спорту. У Ужгороді дівчата захищали честь Львівської області і зробили це достойно, виборовши перше місце.

Вихованка коледжу спорту Діана Дмитришин - найкраща бомбардирка польської гандбольної суперліги

Завершився чемпіонат Польщі з гандболу 2022/2023 років серед жіночих команд суперліги, участь у якому вперше взяла львівська "Галичанка".
 У своїх дебютних змаганнях "Галичанка" увійшла до чемпіонської групи, де посіла 6 місце. Львів'янки заграли 28 ігор, отримали 9 перемог, одну зустріч завершили унічию і набрали 30 очків. Слід додати, що львівська команда була ледь не наймолодшою у чемпіонаті і завоювала симпатії польських уболівальників і фахівців.

Тріумф гандбольної школи Львівського коледжу спорту у національному чемпіонаті

У Ужгороді завершився чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд суперліги.
Не давши суперникам жодних шансів, чемпіонками України вдев'яте поспіль стали гандболістки львівської "Галичанки". Приємно, що кістяк команди складають вихованки Львівського коледжу спорту Марина і Тетяна Поляк, Мар'яна Маркевич, Марина Коновалова, Діана Дмитришин, Олеся Дяченко, Ірина Прокоп'як, Людмила Мартинюк, Катерина Козак, Марина Валієва та Катерина Гайдук, а недавні випускниці Олеся Дяченко і Людмила Мартинюк стали найрезультативнішими гравчинями чемпіонок, закинувши відповідно 85 і 76 м'ячів.

Гандболістки Львівського спортколеджу- бронзові медалістки чемпіонату України серед команд суперліги

У м.Ужгороді 11-13 травня 2023 р. відбувся VI, фінальний, тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги.
 Перемігши команди Броварського спортивного коледжу "КОСФК" 42:26, хмельницької "ДЮСШ№1-ХНУ" 35:23 та загравши унічию з київським "Спартаком-ШВСМ" 22:22, бронзовими медалістками чемпіонату став об'єднаний колектив НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС".

Гандболістки Львівського коледжу спорту у фіналі чотирьох кращих Кубка України

22 і 23 квітня 2023 р. у м.Броварах відбулися ігри 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед жіночих команд, у яких об'єднана команда Львівського коледжу спорту і НУ "Львівська політехніка" "Львівська політехніка - ЛФКС" зустрічалася з київським "Спартаком - ШВСМ".
У першому матчі перемогли львів'янки 26:20, у другому киянки взяли реванш 29:26. Але за результатами двох ігор завдяки кращій різниці закинутих і пропущених м'ячів "Львівська політехніка - ЛФКС" стала переможцем цієї чвертьфінальної пари і вийшла до фіналу чотирьох кращих команд України, які розіграють національний кубок.

Вихованки Львівського коледжу спорту їдуть на чемпіонат світу з гандболу

Перемігши у двох матчах другого кваліфікаційного раунду збірну Північної Македонії 24:22 (на виїзді у м.Скоп'є 8 квітня) та 31:22 (у "домашній" грі у м.Кішварда, Угорщина, 11 квітня), жіноча збірна команда України з гандболу вийшла у фінальну частину чемпіонату світу-2023, який у грудні відбудеться у скандинавських країнах Данії, Норвегії і Швеції.
 Приємно, що це історичне досягнення виборювали відразу дев'ятеро вихованок Львівського коледжу спорту. Це Діана Дмитришин, Ірина Прокоп'як, Мар'яна Маркевич, Марина Коновалова, Леся Смолінг, Марія Гладун,Тамара Смбатян, Ірина Стельмах, Наталія Воловник.

Дев'ятеро вихованок Львівського коледжу спорту готуються до відбіркових ігор з Північною Македонією

8 і 11 квітня 2023 р. жіноча національна збірна України з гандболу проведе два вирішальні відбіркові матчі за потрапляння до фінальної частини чемпіонату світу - 2023 з командою Північної Македонії.

Гандболістки об'єднаної команди "Львівська політехніка-ЛФКС" виходять на третє місце у суперлізі

У м.Ужгороді 28-30 березня 2023 р. відбувся IV тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги. Об'єднана команда НУ "Львівська політехніка" та Львівського коледжу спорту "Львівська політехніка-ЛФКС" перемогла колективи Броварського спортивного коледжу "БСФК" 35:22, Хмельницького національного університету "ДЮСШ №1-ХНУ" 32:19 та поступилась київському "Спартаку-ШВСМ" 27:32. Після чотирьох турів львів'янки набрали 10 очків і піднялися на третє місце у турнірній таблиці.

Вихованка Львівського коледжу спорту Марія Гладун буде грати у хорватському чемпіонаті

Вихованка відділення гандболу Львівського коледжу спорту Марія Гладун підписала контракт з гандбольним клубом "Локомотив" Загреб і буде грати у хорватському чемпіонаті.
 Загребський "Локомотив" сьогодні є лідером чемпіонату Хорватії і претендентом на участь у Європейській лізі чемпіонів.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"