 |
Гандбол
Єлизавета Гілязетдінова: «Саме в такому амплуа вступила до 8 класу ЛУФК» Нещодавно своє двадцятидворіччя відзначила вихованка Львівського училища фізичної культури, а сьогодні основний голкіпер гандбольної «Галичанки» Єлизавета Гілязетдінова (вип. 2011р.). Кажуть, що воротар – це половина команди! Своєю грою Єлизавета переконливо доводить цей вислів, вправно захищаючи ворота львів’янок вже понад 5 років.
Тетяна Поляк:«Згодом пройшла відбір у Львівське училище фізичної культури, а невдовзі і у«Галичанку» .jpg)
27 липня, своє 17-річчя відсвяткувала цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури, а сьогодні дебютантка львівської «Галичанки» Тетяна Поляк (на фото). Незважаючи на юний вік, гандболістка вже зробила перші серйозні кроки у жіночому гандболі.
«Галичанка» отримала шанс на реванш
У Відні у штаб-квартирі Європейської гандбольної федерації 19 липня 2016р. відбулося жеребкування Європейських кубків для клубних команд сезону 2016/2017р.р.
Вихованки ЛУФК поповнили склад гандбольної «Галичанки» Вихованки Львівського училища фізичної культури поповнили склад «Галичанки» у літнє міжсезоння. Відтепер за діючих чемпіонок України виступатимуть Олександра Жолобович, Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Юліана Братковська та Наталя Коцаб’юк (на фото).
Жолобович і Дмитришин взяли участь у чемпіонаті Європи з пляжного гандболу У м.Назаре (Португалія) 10 липня 2016р. завершився чемпіонат Європи з пляжного гандболу серед дівчат віком до 16 років.
Чемпіонками Європи стали юні гандболістки з Нідерландів. На другому місці іспанки, треті – господарки турніру. Збірна України закінчила турнір шістнадцятою.
Жолобович і Дмитришин позмагаються на єврочемпіонаті з пляжного гандболу 8 липня 2016р. у Португалії стартує чемпіонат Європи з пляжного гандболу серед дівчат віком до 16 років, участь у якому візьме і збірна команда України.
До складу збірної увійшли цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олександра Жолобович та учениця 10 класу Діана Дмитришин (на фото).
Гандболістки ЛУФК – чемпіонки України з пляжного гандболу У селищі Лазурному Херсонської області 23-27 червня 2016р. відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат віком до 16 років.
Перемігши у фінальній зустрічі суперниць з Кривого Рога з рахунком 2:1, чемпіоном України стала команда Львівського училища фізичної культури (тренери Віталій Надич, Василь Козар).
Олександра Жолобович:"Ми змагалися у Жидачеві, де мене запримітив відомий львівський тренер В.Надич" У ці дні в селищі Лазурне Херсонської області проходить чемпіонат України з пляжного гандболу серед дівчат, за підсумками якого визначиться склад збірної команди України на чемпіонат Європи. А вже в липні у Португалії на гандбольному Євро українська команда виборюватиме путівку на ІІІ юнацькі олімпійські ігри.
Смбатян, Смолінг, Воловник і Савчин розпочали підготовку до кваліфікації до Євро-2016 Національна жіноча збірна команда України з гандболу з 25 травня розпочала підготовку до заключних ігор відбіркового циклу до чемпіонату Європи-2016 з командами Сербії (1 червня) та Чехії (4 червня). Під час підготовки команда 26 і 27 травня проведе два контрольні поєдинки із збірною Південної Кореї.
Золоті медалі чемпіонок України «Галичанка» поклала у Національний кубок Гандболістки львівської «Галичанки» стали володарками Кубка України серед жіночих команд.
У м.Городенці Івано-Франківської обл., де 20-21 травня 2016р. проходили змагання 4-х найсильніших команд України, львів’янки у півфінальному матчі здолали херсонську «Дніпрянку» 31:26, а у фіналі не дали жодних шансів ужгородським «Карпатам» 32:21.
Львівська «Галичанка» - дворазовий чемпіон України з гандболу У Ужгороді 17 травня 2016р. завершився чемпіонат України з гандболу серед жіночих команд Суперліги.
Послідовно перемігши у останніх іграх чемпіонату херсонську «Дніпрянку» 27:18, київський «Спартак» 32:21 та свого основного конкурента ужгородські «Карпати» 28:18 чемпіоном України вдруге поспіль стала львівська «Галичанка». «Карпати» - срібні медалістки, на третьому місці – «Дніпрянка».
«Галичанка» буде виступати у Балтійській лізі Як повідомив президент львівської гандбольної «Галичанки» Роман Федишин, з нового сезону команда окрім чемпіонату України та Кубку ЄГФ виступатиме також і у Балтійській лізі: «Я їздив на їхній цьогорічний фінал. Це хороший турнір з сильними командами. У Балтійській лізі проведемо 28 ігор. Стартуємо наприкінці вересня, а з 27 жовтня прийматимемо тур у Львові».
Гандболістки ЛУФК перемогли на зональних змаганнях школярів 17-20 квітня 2016р. у м.Городенці Івано-Франківської обл. відбулися зональні змагання V Спортивних ігор школярів України з гандболу серед дівчат.
Команду школярок Львівської обл. на турнірі представляли гандболістки Львівського училища фізичної культури.
Гандбольна «Галичанка» за мить до чемпіонства 21-23 квітня 2016р. у Львові відбувся ІІІ з'їзний тур чемпіонату України з гандболу серед команд жіночої Суперліги.
Впевнено перемігши у ньому усіх своїх суперниць, львівська «Галичанка» за тур до закінчення чемпіонату фактично оформила своє друге поспіль чемпіонство.
Гандбольна «Галичанка» пішла у відрив Перемігши почергово київський «Спартак» 33:19, херсонську «Дніпрянку» 31:22 та своїх основних конкуренток за чемпіонство – ужгородські «Карпати» 24:18 у ІІ з’їзному турі фінальної частини чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги, львівська «Галичанка» вийшла у лідери чемпіонату і на 4 пункти відірвалась від закарпаток. «Карпати» в додачу поступились ще й «Спартаку» 28:29.
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|