Велоспорт : ВЕЛОСИПЕДИСТИ КОЛЕДЖУ ВИБОРОЛИ 38 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ, ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Завершився чемпіонат України серед молоді, юнаків та дівчат, що проходив на львівському велотреці з 12-15.09.24р.
  Велосипедисти коледжу створили медальний фурор, виборовши одразу 38 медалей різного гатунку – 21 золотих, 12 срібних та 5 бронзових.
    Усі 16 представників львівського коледжу спорту є призерами та переможцями чемпіонату України.
  Здобутки наших вихованців:
Дільний Микола – 4 золотих медалі!
Смолинець Олег – 4 золотих медалі!
Голяк Владислав – 3 золотих, 1 срібна медалі!
Хацинський Матвій – 2  золотих та 3 срібних медалі!
Головченко Андрій – 2 золотих медалі!
Качмарик Олександр – золото, срібло та бронза у різних дисциплінах!
Стебельський Ілля –  золото, срібло та бронза у різних дисциплінах!
Бесага Ярослав – золото та срібло!
Додик Анастасія – золото, срібло та бронза у різних дисциплінах!
Мацьків Арсен – золото та бронза у різних дисциплінах!
Пукій Анна – золото!
Шевченко Віра – 2 срібних, одна бронзова медаль!
Арсеньєва Вероніка – срібна медаль!
Білецька Софія – срібна медаль!
Копитко Назар – срібна медаль!
Келюх Макіян – срібна медаль!
Вітаємо спортсменів та тренерський колектив, подальших успіхів!

УСПІШНИЙ ДЕБЮТ ДАНІЇЛА ЯКОВЛЕВА ТА ЮЛІЇ БІРЮКОВОЇ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВЕЛОСПОРТУ!ВЕЛОСИПЕДИСТИ КОЛЕДЖУ ВИБОРОЛИ 38 МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ, ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТМаксим Щербацький - переможець юнацького чемпіонату України з велоспорту!Максим Щербацький та Даніїл Яковлев – призери чемпіонату України з велоспорту на шосе!Випускниця коледжу Юлія Бірюкова стала чемпіонкою України та змагатиметься на Іграх Олімпіади 2024!Результати вихованців відділення велоспорту на чемпіонаті України на шосе за трековою програмою Вихованці відділення велоспорту здобули 26 медалей на чемпіонаті України!Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!