Велоспорт : На чемпіонаті України з велоспорту студенти ЛУФК від титулованих випускників не відставали

У м.Львові на велодромі СКА 28 вересня – 3 жовтня 2019р. відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на треку.
Серед чоловіків чотириразовим чемпіоном України став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (вип. 2016р.). Роман переміг у гіті на 1000м з місця, омніумі, командній гонці переслідування та медісоні. Окрім того, в активі Гладиша срібні нагороди в індивідуальній гонці переслідування та скретчі.
В змаганнях серед жінок три золоті медалі в активі Анни Нагірної (вип. 2005р.). Анна посіла І місця у індивідуальній та командній гонках переслідування і у медісоні. Найкращою у омніумі (велосипедне багатоборство) стала ще одна вихованка училища Тетяна Клімченко (вип. 2011р.). Клімченко не мала собі рівних і у скретчі.
Минулорічна випускниця Юлія Бірюкова разом з Анною Нагірною у складі збірної команди перемогла у командній гонці переслідування.
Приємно, що від старших і титулованих випускників – членів національної збірної не відставали і сьогоднішні студенти училища. Так, першокурсник Андрій Ганзін став переможцем у гонці з вибуванням, а студент ІІ курсу Микита Яковлєв – у груповій гонці. Об’єднавшись у команду, хлопці посіли ІІІ місце у медісоні. Окрім того, Андрій Ганзін виборов «бронзу» у груповій гонці.
Олександр Кривич (ІІІ курс) переміг у командній гонці та став бронзовим призером у гіті. Ще один третьокурсник Мар’ян Канака показав третій результат у командному спринті.
        Чотири нагороди, з них одна золота на рахунку студентки ІІ курсу Соломії Лукачук (на фото). Соломія перемогла у гонці з вибуванням та тричі стала другою: у командному спринті, командній гонці та медісоні.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку