Велоспорт : Роман Гладиш – дворазовий переможець «Відкритого кубка Львова» з велотрекових перегонів

15-17 серпня 2019р. у нашому місті відбулися міжнародні змагання «Відкритий кубок Львова» з велоперегонів на треку.
В змаганнях чоловіків дворазовим переможцем Кубка став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш (вип. 2016р.). Роман (на фото) переміг у омніумі (велосипедне багатоборство) та у парі з тернополянином Віталієм Гринівим – у медісоні (парна гонка).
Студент ІІІ курсу Олег Канака став другим у скретчі, а його однокурсник Олександр Кривич – п’ятим у гіті на 1000м.
      Валерій Романенков і Мар’ян Канака (також третьокурсники) у медісоні фінішували четвертими. Валерій Романенков посів 5 місце у омніумі.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку