Велоспорт : Соломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на треку

18-22 квітня 2018р. на львівському велодромі СКА відбувся весняний чемпіонат України з велоперегонів на треку серед юніорів-спортсменів віком до 18 років.
Серед дівчат восьмиразовою чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Лукачук (на фото).
Соломія перемогла у гіті на 500м з місця та на 200м з ходу, індивідуальній та командній гонках переслідування, спринті та командному спринті, кейріні та омніумі.
Минулорічна випускниця училища Богдана Солтис виборола дві бронзові медалі у індивідуальній гонці переслідування та командному спринті.
Серед хлопців триразовим переможцем чемпіонату став студент І курсу Олег Канака. Олег разом з своїм братом Мар’яном, також першокурсником, відзначився у парній гонці (медісоні), а також у індивідуальній гонці переслідування на 3км та командній гонці на 4км.
Цікаво, що у індивідуальній гонці переслідування весь п’єдестал пошани зайняли спортсмени ЛУФК: друге місце посів учень 11 класу Микита Яковлєв, третє – десятикласник Андрій Ганзін.
У командній гонці переслідування Микита і Андрій разом з Олегом Канакою – золоті медалісти. Слідом за ними у складі збірної команди фінішували Мар’ян Канака і Назар Гудзь (І курс).
Ще одна цілковита перемога велосипедистів училища відбулася у медісоні. Слідом за братами Канаками на фініші були Ганзін і Яковлєв, а третє місце посів Назар Гудзь.
Своє третє «срібло» Ганзін і Яковлєв на цих змаганнях здобули у командному спринті.
На загал, вихованці ЛУФК на юніорському чемпіонаті вибороли 24 нагороди, в їх числі 14 золотих.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку