Велоспорт : Юлія Бірюкова серед шосейниць четверта

У м.Ужгороді 22-25 березня 2018р. відбувся відкритий весняний чемпіонат України з багатоденної шосейної велогонки.
На початку велогонщики змагались в індивідуальній гонці на час на дистанцію 10км, а далі провели три етапи групової гонки на різну відстань.
В перегонах серед жінок на усіх чотирьох етапах 4 місце посіла студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Юлія Бірюкова (на фото). Не дивно, що і в загальному заліку за сумою чотирьох етапів Юлія четверта.
В командній першості Бірюкова у складі збірної команди на 5 місці.
Серед чоловіків збірна команда Львівської обл. у складі студентів училища Олександра Кривича, Валерія Романенкова (І курс) та Дмитра Кожушка (ІІІ курс) посіла 4 місце. В особистій першості найкращий результат на одному з етапів показав Олександр Кривич – 17 місце.

Велоспорт

Велоспорт

Анна Нагірна – срібна призерка «Гран Прі Відня»Жіноча частина велотрекового чемпіонату пройшла під диктовку вихованок ЛУФКСеред вітчизняних юних велошосейниць Божена Шмотолоха п’ятаЮніорський Гран Прі Києва пройшов під диктовку велотрековиків ЛУФКЮлія Бірюкова успішно виступила на Гран Прі КиєваРоман Гладиш – срібний призер Гран Прі ПростейоваНа чемпіонаті Європи Олег Канака повторив досягнення світової першостіЧетверо студентів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи з велоспортуУ Швейцарії Олег Канака зупинився за крок до подіуму юніорської світової першостіЮлія Бірюкова – володарка національного Кубка з велоперегонів на трекуНа рахунку Божени Шматолохи три нагороди юнацького чемпіонату УкраїниНа «Відкритому кубку Львова» Олександр Кривич виборов три срібні медаліОлег Канака у Швейцарії захищатиме титул юніорського чемпіона світуРоман Гладиш – чемпіон Європи з велоперегонів на трекуГладиш, Клімченко і Нагірна візьмуть участь у чемпіонаті Європи