Велоспорт : Олег Канака – чемпіон Європи з велоперегонів на треку серед юніорів

У програмі молодіжного чемпіонату Європи з велоперегонів на треку ( м. Анадія, Португалія, 18-23 липня 2017р.) звання найсильніших велотрековиків старого континенту розіграли і юніори.
У груповій гонці за очками на 25км чемпіоном Європи став цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Олег Канака (на фото). На фініші Олег зумів випередити бельгійця Фабі Ван ден Боске та представника Швейцарії Мауро Шміда, які посіли  II і III місця відповідно.
Колишній однокласник Олега Олександр Кривич фінішував п’ятим у гонці з вибуванням, а також посів 15місце  у скретчі.
Об’єднавшись з іще одним вихованцем училища Валерієм Романенковим, хлопці показали дев’ятий час у командній гонці переслідування на 4км.

Велоспорт

Велоспорт

Каргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’ютіЛукачук, Яковлєв і Ганзін – чемпіони України з велотрекових перегонівПереможцем юніорського Гран Прі Галичини став Олександр КривичДві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі ГаличиниКанака і Кривич – чемпіони України з багатоденного медісонуОлег Канака – чемпіон Європи з велоперегонів на треку серед юніорів Роман Гладиш – бронзовий медаліст молодіжного чемпіонату Європи у медісоні На Гран Прі Польщі Гладиш переміг у медісоніВелосипедисти ЛУФК серед шосейників не відстаютьПідківка і Бірюкова – мультимедалісти молодіжного чемпіонату з велотрекуНа рахунку Солтис, Кривича і Канаки по три золоті медалі юніорського чемпіонатуРоман Гладиш – срібний призер велогонки СкопенкаГладиш і Клімченко – переможці «Гран Прі Мінська» з велоперегонів на трекуОлександр Кривич – переможець юніорського Гран Прі Мінська