46 років1971 - 2017

Велоспорт : Олександр Кривич – триразовий чемпіон України з велоперегонів на треку

9-13 вересня 2015р. у Львові у програмі чемпіонату України з велоперегонів на треку у олімпійських видах програми національну першість розіграли спортсмени юнацької вікової категорії.
В змаганнях серед юнаків триразовим чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Олександр Кривич (на фото). Олександр переміг у командній гонці переслідування, командному спринті та у кейріні. Разом з Олександром золоті медалі у командній гонці вибороли його однокласники Олег Канака та Валерій Романенков, а у командному спринті - той же ж Романенков та Сергій Білий. Олег Канака, його брат Мар’ян та Назар Гудзь (всі 10кл.) посіли ІІІ місце.
Серед дівчат двома першими, одним другим та одним третім місцями відзначилася одинадцятикласниця Софія Холод. Софія здобула перемогу у командній гонці переслідування та у командному спринті, виборола «срібло» у гіті на 200м сходу та «бронзу» у спринті. Разом з Холод чемпіонками у командній гонці переслідування стали Богдана Солтис та Христина Бубняк (обидві 10кл.), у командному спринті – Богдана Солтис. В активі Богдани також срібна нагорода у кейріні та «бронза» - у гіті на 200м.

Велоспорт

Велоспорт

Гладиш і Клімченко – бронзові призери Кубка світу з велоперегонів на трекуЗнаковий дебют Олександра Кривича серед світової велотрекової елітиАнна Луцик – чотириразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуСоломія Лукачук – мультимедалістка осіннього чемпіонату України з велотрекових перегонівНагірна, Клімченко і Гладиш стартували на Кубку світуТетяна Клімченко – срібна призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуРоман Гладиш – бронзовий призер чемпіонату Європи зі скретчуНа чемпіонаті з велотрекових перегонів тон задавала Анна НагірнаРоман Гладиш – переможець «Паневежису-2017» з велоперегонів на трекуОлег Канака – чемпіон світуКаргут везе Кривича і Канаку на чемпіонат світуБірюкова і Кривич – переможці Кубка України у перс’ютіЛукачук, Яковлєв і Ганзін – чемпіони України з велотрекових перегонівПереможцем юніорського Гран Прі Галичини став Олександр КривичДві золоті нагороди Романа Гладиша на Гран Прі Галичини