47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : У національній велотрековій збірній двадцятеро вихованців ЛУФК


       20-21 листопада 2014р. у м.Києві відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар тренерів і суддів з велосипедного спорту та конференція федерації велосипедного спорту України, участь у яких взяли і вчителі велоспорту Львівського училища фізичної культури Андрій Каргут і Микола Залигін.
З-поміж інших на підсумковій нараді підведені підсумки сезону-2014, проаналізовані виступи українських велосипедистів на офіційних міжнародних змаганнях, окреслені плани на 2015 рік.
Окремим питанням порядку денного обговорювались та затверджувались кандидати до національної збірної та система відбору команди на головні змагання року. Слід додати, що 2015 рік – це рік перших Європейських ігор (12-28 червня, м.Баку) та здобуття ліцензій на ХХХІ Олімпійські ігри у Бразилії.
Приємно, що у списковий склад національної збірної команди України з велоперегонів на треку на наступний рік зараховано відразу 15 учнів і студентів Львівського училища фізичної культури.
До основного складу збірної увійшли Роман Гладиш (ІІ курс), Віталій Підківка (І курс, на фото), Діана Галик (11кл.).
Статус кандидатів отримали Роман Селіверстов (ІІ курс), Віктор Біляк, Юрій Поляков (І курс), Юлія Бірюкова (11кл.).
Резерв збірної України склали Дмитро Кожушко, Маркіян Параняк, Василь Шаловило (11кл.), Микола Саламаха, Софія Холод (10кл.), Валерій Романченков, Олександр Кривич, Олег Канака (9кл.).
Окрім того, до збірної включені і недавні випускники училища Анна Нагірна, Тетяна Клімченко (основний склад), Маркіян Міхенько, Себастьян Сироїшка, Софія Кузнецова (кандидати).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВелоспорт

Велоспорт

На весняному чемпіонаті України Соломія Лукачук без медалі не залишиласьНа турне чотирьох велодромів Гладиш і брати Канаки серед призерівРоман Гладиш – переможець чеського Гран ПріМар’ян Канака і Андрій Ганзін – срібні лауреати Гран Прі Чеської федерації велоспортуСоломія Лукачук – восьмиразова чемпіонка України з велоперегонів на трекуЛуцик і Кривич – мультимедалістки юнацької першості України з велотрекових перегонівВелотрековики ЛУФК серед шосейників задніх не паслиЮлія Бірюкова серед шосейниць четвертаАндрій Каргут – заслужений тренер УкраїниНа чемпіонаті світу Роман Гладиш четвертий у скретчіЮлія Бірюкова – мультимедалістка зимового чемпіонату УкраїниСоломія Лукачук – п’ятиразова чемпіонка УкраїниАнна Луцик – дворазова чемпіонка України серед дівчатНа міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза»На Кубку світу Гладиш у десятці сильніших у омніумі