Велоспорт : Софія Кузнєцова – шестиразова чемпіонка України

У програмі дорослого чемпіонату України з велоспорту на треку, який 16-19 лютого 2013р. проводився у Львові, національну першість розіграли і спортсмени юнацької вікової категорії (U-16).
Справжнім відкриттям змагань стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Софія Кузнєцова. За три дні Софія шість (!) разів піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Кузнєцова перемогла у спринті, командному спринті, кейрині, скретчі, гіті на 500 м з місця і на 200 м з ходу. В її активі також «срібло» в індивідуальній та «бронза» у командній гонках переслідування.
Не давала розслабитись Софії на рік молодша, учениця 9 класу Діана Галик. У спринті, скретчі, кейрині і командному спринті Діана «висіла» у Кузнєцової буквально на колесі, результатом чого стали чотири срібні медалі. А у командній гонці переслідування дівчата їхали вже у одній команді, яка стала «бронзовою».
Ще одним мультимедалістом юнацької першості став десятикласник Віктор Біляк. У складі збірного екіпажу Віктор переміг у командній гонці переслідування, посів ІІ місце у гіті на 200 м з ходу та спринті, виборов бронзові нагороди у гіті на 500 м з місця і кейрині.
На завершення слід додати, що готували спортсменів до змагань молоді, але амбітні вчителі велоспорту училища Андрій Каргут і Микола Залигін.

Матвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуАнастасія Додик та Микола Дільний - переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку