Велоспорт : Велосипедисти ЛУФК – переможці юнацьких ігор України

Відділення велоспорту5 золотих, 9 срібних, 3 бронзові медалі і перше місце у загальнокомандному заліку – такий результат участі учнів Львівського училища фізичної культури у фінальних змаганнях VІ літніх юнацьких спортивних ігор з велоспорту на треку, які 5-9 липня 2011р. відбулися у Львові.
Дворазовим переможцем ігор став учень 10 класу Ігор Цімарно. Спочатку Ігор переміг у гіті на 200м з/х, а потім разом із своїми однокласниками Степаном Пришляком і Романом Гладишем та одинадцятикласником Михайлом Білозором – у командній гонці переслідування на 3 км. У командному спринті та кейріні – у Цімарно срібні нагороди. Срібними призерами у командному спринті стали Степан Пришляк та Михайло Білозір, а у омніумі (велосипедному багатоборстві) – Роман Гладиш.
По дві срібні нагороди в активі дев’ятикласниці Софії Кузнєцової та десятикласниці Анастасії Атаманчук. Дівчата посіли ІІ місця у командному спринті та командній гонці переслідування на 2 км. Софія Кузнєцова у гіті на 200м з/х – третя. Бронзовим призером в омніумі став Михайло Білозір.
Роман Гладиш, Михайло Долинський та Вячесляв Павлюк – у командному спринті – четверті. 4 місце у спринті посів Ігор Цімарно. Михайло Білозір та Софія Кузнєцова – п’яті у кейріні.

Джерело: протоколи змагань

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати участі учнів відділення велоспорту на чемпіонаті УкраїниМатвій Хацинський - вдруге на найвищій сходинці п'єдесталу в швейцарському Гренхені!Матвій Хацинський - переможець міжнародних змагань з велоспорту! Першокурсниця Кароліна Келюх виграє гран прі ПольщіВихованці відділення велоспорту відзначилися в литовському Паневежесі Вихованці відділення велоспорту відзначилися в чемпіонаті та Кубку України з велоспорту-2023На київському велотреці домінували Кароліна Келюх та Даніїл Яковлев Велосипедисти Львівського фахового коледжу спорту - чемпіони України в командній гонці серед юнаків!Даніїл Яковлев - чемпіон світу серед юніорів у олімпійському виді велотрекових перегонів омніумі!На чемпіонаті Європи Кароліна Келюх п'ята у кейрініДодик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на трекуІ в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в УкраїніСтудент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на трекуТроє вихованців коледжу змагатимуться на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку