Легка атлетика : На меморіалі Дем'янюка перемагає Дем'янюк

Дмитро Дем янюкМіжнародними змаганнями зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем'янюка», які 15 січня 2011р. пройшли у манежі університету фізичної культури, в Україні відкрився зимовий легкоатлетичний сезон. Цей турнір присвячений пам’яті відомого львівського стрибуна, майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських ігор у Москві Олексія Дем’янюка. Одним із співорганізаторів меморіалу є Львівське училище фізичної культури.
У категорії Гран Прі переможцем турніру став син Олексія Дем’янюка Дмитро. Пам'ять батька Дмитро вшанував результатом екста-класу – 230см і своїх основних конкурентів перестрибав аж на 7см. Нагадаємо, що Дмитро є вихованцем ЛУФК, яке він закінчив у 2000р.
Серед жінок рівних не було представниці миколаївської школи стрибків Оксані Окунєвій. Її результат – 189см.
В змаганнях молодих атлетів з якнайкращого боку проявив себе десятикласник училища Андрій Попович. Андрій стрибнув на 205см і вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту. Другим в юнацькій віковій категорії став учень 11 класу Іван Сенишин – 195см. Серед дівчат також перемогла вихованка ЛУФК Христина Баранівська – 155см.

1.       О.Окунєва (Миколаїв) – 189см.
2.       К.Терьошина (Владімір, Російська Федерація) – 183см.
3.       В.Добринська (Вінниця) – 183см.

Юніори
1.       М.Кендерські (м.Лодза, Польща) – 205см.
2.       А.Жадик (Миколаїв) – 200см.
3.       Д.Запорожець (Бердичів) – 200см.

Юніорки
1.       Т.Бірюк (Миколаїв) – 175см.
2.       Ю.Чумаченко (Миколаїв) – 175см.
3.       В.Мальченюк (Миколаїв) – 170см.

Юнаки 1994-1995р.р.н.
1.       А.Попович (Львів, УФК) – 205см.
2.       І.Сенишин (Львів, УФК) – 195см.
3.       Д.Коврижко (Козятин) – 190см.

Дівчата 1994-1995р.р.н.
1.       Х.Баранівська (Львів, УФК) – 155см.
2.       І.Гилун (Козятин) – 150см.
3.       Ю.Чекан (Львів, УФК) – 145см.

Юнаки 1996-1997р.р.н.
1.       А.Ільницький (Козятин) – 190см.
2.       Б.Могир (Козятин) – 170см.
3.       В.Боровський (Козятин) – 170см.

Дівчата 1996-1997р.р.н.
1.       Н.Калашнюк (Козятин) – 160см.
2.       І.Юрчук (Львів, УФК) – 155см.
3.       Л.Білоус (Козятин) – 155см.

Легка атлетика

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики