49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : На матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафеті


У столиці Білорусі м.Мінську 25-26 лютого 2020р. відбулася міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики у приміщенні серед юніорських збірних 12 країн Європи: Азербайджану, Білорусі, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Латвії, Литви, Казахстану, Польщі, Туреччини, Естонії та України.
У складі збірної України участь у зустрічі взяв студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Максим Андрухів.
Максим (на фото) посів 4 місце у складі команди у змішаній естафеті 4х200м та 8-е – у бігу на 60м з бар’єрами.
На загал, українці у Мінську вибороли 1 золоту, 1 срібну і 3 бронзові медалі і у загальнокомандному заліку посіли 6 місце.
Перша шістка командної першості виглядає так:
1. Італія
- 241 очко
2. Білорусь
- 220
3. Польща
- 218
4. Іспанія
- 201
5. Туреччина
- 195
6. Україна
- 192
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрівМар’яна Шостак - бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетикиМар’яна Шостак та Ілона Заскалько – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіІгор Музика – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиАнна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетики