49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Перед Всесвітньою універсіадою Кравчук розім’явся у Бердичеві


У м.Бердичеві 29 червня 2019р. відбулися традиційні всеукраїнські змагання «Меморіал Віталія Лонського» зі стрибків у висоту.
В змаганнях чоловіків переможцем меморіалу з результатом 226см став місцевий стрибун Дмитро Нікітін. Вихованець Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук (вип. 2016р.) стрибнув на 220см і посів 4 місце.
Для Вадима (на фото) старт у Бердичеві став останньою пристрілкою перед Всесвітньою універсіадою, яка 3 липня 2019р. розпочалася у м.Неаполі (Італія).
Окрім Вадима участь у ХХХ літніх Всесвітніх студентських іграх беруть вихованці відділення фехтування училища Юлія Свистіль (вип. 2014р.), Максим Гаравський і Юрій Джус (обидва вип. 2018р.).
       Усі четверо сьогодні представляють Львівський державний університет фізичної культури ім.Івана Боберського. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

На матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігуНев’янучий Дмитро Дем’янюк виборов срібну медаль на чемпіонаті України