49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : В. Лавський: «В ЛУФК я перебуваю у спортивному середовищі – це стимулює наполегливо тренуватися"


   Студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Владислав Лавський виходець з міста Мени, що на мальовничій Чернігівщині. Перший тренер Владислава Надія Таратухіна порадила перспективному юнаку пройти відбір і продовжити навчання у Львівському УФК, де працюють досвідчені тренери зі стрибків у висоту Валерій Лебедюк та Мирослава Скалоцька.
«Моє життя дуже змінилося з переїздом у Львів. В училищі я перебуваю у спортивному середовищі, де всіх об’єднює інтерес до спорту. Це стимулює наполегливо тренуватися», - зізнається Владислав.
Особливо тісний контакт і повне взаєморозуміння у Владислава зі своїм тренером – вчителем відділення легкої атлетики училища Мирославою Скалоцькою. Разом працюють над спортивним вдосконаленням перспективного стрибуна у висоту, бронзового призера юнацького чемпіонату світу 2017 року.
Владислав висловлює свої симпатії італійському стрибуну Джанмарко Тамбері – чемпіону Європи 2019р. зі стрибків у висоту у приміщенні, а також палко вболіває за дніпровку Ярославу Магучіх – чемпіонку Європи, рекордсменку світу серед дівчат віком до 18 років.
У Львові кумиром Владислава є ще один титулований вихованець училища Дмитро Дем’янюк, який у свої 35 років продовжує наполегливо тренуватися і цим мотивує наших спортсменів.
Сезон 2019 р. Владислав розпочав на хорошому рівні – 16 лютого на Кубку України з легкої атлетики Владислав Лавський стрибнув на 215 см, що є його найвищим досягненням в змаганнях у закритих приміщеннях. А особистим рекордом талановитого спортсмена є стрибок на 219 см на минулорічному юніорському чемпіонаті України. Ця підкорена висота дозволила вісімнадцятирічному атлету стати майстром спорту України.
 
                    Ольга Любичанківська, прес-служба ЛУФК
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Анна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборстваНа матчевій зустрічі 12 країн у Мінську Максим Андрухів четвертий у естафетіОксана Райта – чемпіонка України з бігу на 3000м з перешкодамиМар’яна Шостак – срібна призерка молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніМаксим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країнВадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у НімеччиніМаксим Андрухів – дворазовий срібний призер юніорського чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – срібна призерка командного чемпіонату України у змішаній естафетіЮна Анна Хіміч – чемпіонка України з бігу на 200мНа чемпіонаті України з марафону Богдан Городиський переміг з олімпійським нормативомІгор Музика – переможець юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиМаксим Караїм – юнацький чемпіон України з бігу на 800мВадим Кравчук – бронзовий призер чемпіонату балканських країнДем’янюк і Кравчук на подіумі національної першості з легкої атлетикиМар’яна Шостак і Анна Голуб – молодіжні чемпіонки України з естафетного бігу