Легка атлетика : До складу української делегації на континентальну першість увійшли Дем׳янюк і Стуй

23-25 червня 2017р. у м.Ліллі (Франція) відбудеться командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.
До складу української делегації на континентальну першість увійшло 48 атлетів, в їх числі вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем׳янюк (вип.2000р.) та Христина Стуй (вип.2005р.).
Дмитро (на фото) змагатиметься у стрибках у висоту, Христина виборюватиме медалі у естафеті 4х100м.

Легка атлетика

На юніорському чемпіонаті України Лавський переміг з особистим рекордомАнастасія Матвійок – переможниця Опольського фестивалю стрибківМаксим Андрухів виконав норматив на чемпіонат ЄвропиАндріана Антонюк – бронзова призерка чемпіонату України з бігу на 3000мАнастасія Матвійок – переможниця юніорського чемпіонату України зі стрибків у висотуЄлизавета Лата – бронзова призерка юнацького чемпіонату УкраїниМар’яна Шостак – бронзова призерка матчевої зустрічі юніорських збірних у ІзраїліУляна Рава – чемпіонка України з легкоатлетичного кросуНа матчевій зустрічі чотирьох збірних Андрухів показав третій результатНа матчевій зустрічі у Мінську Мар’яна Шостак посіла друге місце у естафетіНа меморіалі Дем’янюка Алєйнікова і Лата настрибали особисті рекордиУ бігу на 60 м Христині Стуй рівних в Україні немаВадим Кравчук – молодіжний чемпіон України зі стрибків у висоту у приміщенніШостак і Матвійок – срібні призерки юніорського чемпіонату з легкої атлетикиМаксим Андрухів – юнацький чемпіон України з бігу на 60м з бар’єрами