Легка атлетика : І на юніорській першості з легкої атлетики Мар’яна Шостак з нагородами

У м.Сумах 14-15 лютого 2017р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.
В естафеті 4х200м серед дівчат перемогу здобула збірна команда Львівської обл., у складі якої виступала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото).
Свою другу нагороду на чемпіонаті, на цей раз бронзову, Мар’яна виборола на дистанції 400м. Результат Мар’яни 57,48сек – її особистий рекорд. Отож, до двох нагород, які Мар’яна Шостак нещодавно виборола на юнацькому чемпіонаті України (див. www.ufk.lviv.ua/ua-category-athletics-tab1-news5523.html), вона додала ще дві юніорські.
У стрибках у висоту срібною призеркою чемпіонату стала студентка І курсу училища Ілона Заскалько. У Сумах Ілоні підкорились 175см. На третю сходинку п’єдесталу пошани у цьому виді змагань піднялася однокурсниця Заскалько Анастасія Матвійок. Настя стрибнула на 5см нижче.
У бігу на 800м другий результат 2.16,35хв показала Іванна Остимчук (вип.2015р.). На вдвічі коротшій дистанції Іванна на 5 місці.

З 12 липня розпочинається прийом заяв вступників на І курс училища
Творчий конкурс для вступників на І курс відбудеться 2 серпня о 12.00 год.

Легка атлетика

Владислав Лавський – бронзовий призер юнацького чемпіонату світу Оксана Райта – чемпіонка України зі стипль-чезуУ Бидгощі Вадим Кравчук буде змагатись у стрибках у висотуШостак і Лавський увійшли до складу делегації на юнацький чемпіонат світуПодвійна перемога висотниць ЛУФК на юніорському чемпіонатіХристина Стуй – бронзова призерка командного чемпіонату ЄвропиУ Кропивницькому Вадим Кравчук настрибав на чемпіонат ЄвропиВладислав Лавський виконав норматив для участі у чемпіонаті світуДо складу української делегації на континентальну першість увійшли Дем׳янюк і СтуйДмитро Дем′янюк відновлює високу спортивну формуНовий успіх Владислава Лавського на юніорському чемпіонатіІванна Остимчук – чемпіонка України з естафетного бігуНа юнацькому чемпіонаті з легкої атлетики Мар’яна Шостак поза конкуренцієюНа матчевій зустрічі у Туреччині Шостак перемогла у естафетіШостак, Дорофеєва і Бондарук візьмуть участь у міжнародній матчевій боротьбі