ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Мар’яна Шостак – срібна та бронзова призерка юнацького чемпіонату з легкої атлетики


       У м.Запоріжжі 30 січня - 1 лютого 2017р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед хлопців і дівчат віком до 17 років.
У бігу на 200м срібною призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото). Результат Мар’яни – 25,61сек. Перемогу здобула дніпровська атлетка Тетяна Кайсен – 25,07сек. На двічі довшій дистанції у Мар’яни бронзова нагорода.
Також бронзова медаль в активі стрибуна у висоту десятикласника Олександра Ільницького. Результат Олександра – 185см. Одинадцятикласник Марко Бондарук зі стрибком на 180см на 5 місці.
У бігу на 400м серед хлопців третім на фініші з результатом 51,31сек був учень 10 класу Юрій Васічкін. Ще один десятикласник Максим Андрухів посів ІІІ місце у бігу на 60м з бар’єрами. Результат Максима – 8,59сек. Анна Дорофєєва (11 кл.) цю ж дистанцію пробігла за 9,09сек – це дало їй четверте місце серед дівчат.
У т.зв. шведській естафеті (100+200+300+400м) перемогу серед хлопців здобула зб.Львівщини. У складі команди бігли Юрій Васічкін і Максим Андрухів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиЛегка атлетика

Легка атлетика

Серед легкоатлетів – двоборців Реган і Семенюк четверті в УкраїніІрина Племянник – чемпіонка України з легкої атлетики серед молодіІрина Племянник – бронзова призерка у стипль-чезі. Перемогла Оксана РайтаІ на юніорській першості з легкої атлетики Мар’яна Шостак з нагородамиСтрибуни-висотники ЛУФК освоюють ЄвропуМар’яна Шостак – срібна та бронзова призерка юнацького чемпіонату з легкої атлетикиОксана Райта – переможниця командного чемпіонату України з бігу на 2000м з перешкодамиНа змаганнях в Угорщині Матвійок перемогла з особистим рекордомЗаскалько і Солодуха перемогли на меморіалі Олексія Дем’янюкаНа кросі у Чіа Племянник і Городиський кращі серед українцівІрина Племянник – бронзова призерка чемпіонату України з кросуАнастасія Матвійок – чемпіонка України зі стрибків у висотуУ Андрухіва і Васічкіна на юнацькому чемпіонаті України по три золоті нагородиХристина Стуй посіла І місце на етапі Діамантової ліги у ЛозанніОлімпійська стометрівка Христині Стуй не пішла