Легка атлетика : Ільницький наслідує Дем’янюка

У м.Львові у манежі університету фізичної культури 19 січня 2013р. відбулися традиційні міжнародні змагання «Меморіал Олексія Дем’янюка» зі стрибків у висоту. Цими стартами в Україні відкрився міжнародний зимовий змагальний сезон у легкій атлетиці. В гості до львів’ян приїхали атлети з Білорусі, Росії та Словаччини.
Особливістю цих змагань, які увійшли у міжнародний календар Європейської федерації легкої атлетики (ЄА), є те, що змагались атлети усіх вікових категорій: від молодших юнаків до елітних спортсменів.
У категорії юнаків віком до 17 років перемогу отримав учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Андрій Ільницький, який стрибнув на 200см. Лише 5см поступився Андрію його однокласник Вадим Кравчук, що дало йому ІІ місце. Другу сходинку на п’єдесталі пошани Вадим поділив з львів’янином Сергієм Слісенком, у якого такий же результат і однакові додаткові показники. 4 місце з таким же результатом у десятикласника Владислава Боровського.
Серед дівчат з результатом 170см перемогла гостя зі Словаччини Сюзанна Караффова. Учениця 10 класу Анна Пилявець з результатом 165см друга. На 4 місці – Ірина Юрчук (11кл.).
Серед юніорів найкращим був Євген Мунтян з м.Миколаєва – 210см. Студент І курсу ЛУФК Андрій Попович стрибнув на 5см нижче, але посів лише 4 місце. За кількістю спроб Андрій поступився Олексію Рустаєву з Бердичева та львів’янину Владиславу Аршиннику. В категорії юніорок рівних не було срібній призерці юнацької світової першості киянці Ірині Геращенко – 183см.
А Гран Прі турніру виборов росіянин, чемпіон Європи-2011 Олександр Шустов – 223см. Лише за кількістю спроб поступився Шустову вихованець училища і заслуженого тренера України Валерія Лебедюка Віктор Шаповал (вип. 1999р.). Жіночий Гран Прі їде у Вінницю. Його здобула Вікторія Добринська, яка подолала планку на відмітці 186см.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів коледжу на Кубку України з легкої атлетики Дубіль Алевтина стала чемпіонкою України та виконала норматив для участі у чемпіонаті Світу серед юнКостельна Ольга та Буйна Олеся - срібні призерки Чемпіонату України!Алевтина Дубіль та Карина Оверко – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіВихованці відділення легкої атлетики - переможці та призери чемпіонату України!Успіхи вихованців коледжу на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорівВипускниця відділення легкої атлетики Уляна Рачинська фінішувала в топ-30 на чемпіонаті Європи!Св.п. ТАРАС СИВЕНЬКИЙ (10.03.1996 – 13.11.2023)Учень 8 класу Юрій Майстренко – призер Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного багатоборстваМедалями юнацького чемпіонату України з легкої атлетики відзначилися вихованці коледжуУчні коледжу вибороли чотири медалі юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиВладислав Лавський - переможець Всесвітньої універсіади зі стрибків у висотуУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 м.Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висотуУляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики