Стрільба з лука : Іваницький і Кардаш на Кубку України треті

Георгій ІваницькийУ м.Львові у палаці спорту «Україна» 1-5 грудня 2010р. відбулися змагання на Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні.
Серед чоловіків в стрільбі з олімпійського лука ІІІ місце посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У півфіналі Георгій поступився іншому львів’янину Юрію Гавелку 116:119, а в боротьбу за «бронзу» у напруженому поєдинку здолав ще одного земляка, учасника І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Віталія Комонюка 114:114 (10:9). Переможцем турніру став Андрій Дорохов з Чернівців, який у фіналі переміг Юрія Гавелка 119:113.
В змаганнях жінок володаркою Кубка України стала чернівчанка, сестра Андрія Дорохова Тетяна Дорохова, яка у фіналі виявилася сильнішою за Ніну Мильченко з Харкова 116:113. Бронзова медаль дісталася вихованці ЛУФК, заслуженому майстру спорту Катерині Палесі (вип. 1999р.). Студентка І курсу училища Вероніка Марченко – на 7 позиції.
В стрільбі з блочного лука одинадцятикласник ЛУФК Ігор Кардаш – бронзовий призер. В боротьбі за ІІІ місце Ігор перестріляв Івана Мазепу з Рівного 117:116. А переміг у цьому виді неповноcправний спортсмен, інвалід-візочник Павло Назар.
У командних змаганнях збірна команда Львівщини у складі Ігора Кардаша, Костянтина Школьного та Олександра Соколова – переможці Кубка України!
Девятикласник Владислав Большаков, який виступав за збірну Львівської області-ІІ – бронзовий призер турніру.

2. Харків
3. Львів (М.Івашко, Я.Мокринський, В.Комонюк)

5. О.Соколов (Львів)

1. Львів-І (І.Кардаш, К.Школьний, О.Соколов)
2. Київ
3. Львів-ІІ (В.Большаков, О.Алексієнко, С.Кушнірук)

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях