55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лука


     Дві золоті та одну бронзову нагороди виборов вихованець Львівського коледжу спорту Маркіян Івашко на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який 10-13 серпня 2021 р. відбувся у м.Черкасах.
       Маркіян переміг у командних стрільбах серед чоловіків у складі зб.команди Львівської обл., у парі з недавньою олімпійкою Веронікою Марченко не мав собі рівних у дуелях змішаних команд, посів ІІІ місце у поєдинках на особисту першість.
      Спортивна форма, успіхи та професійність Маркіяна є добрим прикладом для наслідування молодими спортсменами, адже у травні цього року йому виповнилося 42 роки!
    Ще один іменитий вихованець коледжу Георгій Іваницький разом з Івашком переміг у командній першості серед чоловіків.
     Вихованка коледжу Катерина Соколенко стала чемпіонкою у командній першості серед жінок.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Стрільба з лука

Стрільба з лука

ДАР'Я КОВАЛЬ - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ДОРОСЛИХАЛЄШНІКОВ ЄВГЕН ТА КОРЕЦЬКИЙ НАЗАР - У ТОП 8 НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАІНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА ДАРʼЯ КОВАЛЬ - ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ДАР’Я КОВАЛЬ – ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКАДАР’Я КОВАЛЬ – СРІБНА ПРИЗЕРКА КУБКА УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКАДАР’Я КОВАЛЬ – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКААЛЄШНІКОВ ЄВГЕН - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ U-15