49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лука


             У м.Новій Каховці 2-7 жовтня відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука.
В змаганнях жінок на особисту першість срібною лауреаткою Національного кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип (вип.2018р.). У фінальній дуелі Соломія гостинно поступилася господарці турніру Анастасії Павловій.
Зате у командній першості львів'янки не мали собі рівних і стали володарками Кубка. У складі команди окрім Соломії виступали студентка ІІ курсу Жанна Наумова та ще одна вихованка коледжу Катерина Соколенко (вип.2006р.).
Друга команда Львівщини - бронзові призерки змагань. За команду виступали студентка І курсу Єва Булах та недавня випускниця Соломія Трапезнікова.
Серед чоловіків перемогу здобув сумчанин Владислав Лісняк. Вихованці коледжу Георгій Іваницький (вип.2012р.) та Олександр Панциру посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Особливо слід відзначити успіх сімнадцятирічного першокурсника Олександра Панциру, який наполегливо наближається до еліти української стрільби з лука.
У командній першості збірна Львівщини-І також друга після сумчан. У складі команди срібними медалями відзначені Георгій Іваницький та Маркіян Івашко (вип.1996р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»