49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лука


У м.Черкасах 19-22 лютого 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
У командній першості як серед дівчат, так і серед хлопців переможцями чемпіонату стали збірні команди Львівської обл., у складі яких виступали учні Львівського коледжу спорту (кол. училище фізичної культури) Анастасія Фадєєва (9 кл.), Костянтин Ваксман (10 кл.) та Олександр Панциру (11 кл.).
У фіналі львів’янки перемогли чернівчанок 5:3, а львів’яни – сумчан з таким же рахунком.
У особистій першості Олександр Панциру (на фото) став бронзовим призером. У ½ фіналу Олександр поступився майбутньому переможцю Олексію Смірнову з Чернівців 2:6. Костянтин Ваксман посів 5 місце. Очна дуель Костянтина і Олександра у ¼ фіналу завершилася на користь старшого і досвідченішого Панциру 6:4.
       Анастасія Фадєєва і Софія Васильєва (11 кл.) розділили 9 місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука