49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лука


У м.Харкові 25-31 січня 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. Цікаво, що стрільба на чемпіонаті велась з відстані 70м, так як і влітку.
В змаганнях чоловіків на особисту першість бронзовим призером зимового чемпіонату став вихованець Львівського училища фізичної культури Маркіян Івашко (вип. 1996р.). У поєдинку за ІІІ місце Маркіян переміг рівнянина Михайла Усача 6:0. А перемогу на чемпіонаті здобув господар турніру олімпійський чемпіон Віктор Рубан.
Серед жінок перемогла львів’янка Вероніка Марченко. Вихованки училища Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова (обидві 2018р.в.) посіли 5 і 6 місця відповідно.
У командній першості збірна Львівщини-І у складі Марченко, Гнип і Трапезнікової у напруженому фінальному поєдинку у додатковій серії поступилась другій львівській команді 4:5 (26:28), за яку виступала Катерина Соколенко (вип. 2006р.). Соколенко (на фото) - чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України!
     Серед чоловіків рівних не було сумчанам. Збірна Львівщини-ІІ, за яку стріляли Івашко і Максим Попович (вип. 2016р.), посіла ІІІ місце. Збірна Львівської обл.-І на чолі з Георгієм Іваницьким (вип. 2012р.) четверта. Очний «бронзовий" поєдинок між львів’янами завершився з рахунком 6:2. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Маркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовців