49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Бавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука


25-31 січня 2020р. у м.Харкові у програмі зимового чемпіонату України зі стрільби з лука звання найсильніших розіграли і юніори. Як і в дорослих, стрільба велась з відстані 70м.
Серед дівчат перемогу здобула львів’янка Дзвенислава Черник. Одинадцятикласниця Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина поступилась майбутній переможниці у чвертьфіналі і у підсумку посіла 7 місце. Студентка І курсу Жанна Наумова завершила змагання на 9 місці.
У командному турнірі збірна Львівської обл., у складі якої стріляла Бавшина (на фото), виборола срібні нагороди. У фіналі львів’янки поступились чернівчанкам 0:6. Друга львівська команда стала бронзовим призером. За команду виступала Надія Сливинська (вип. 2016р.).
Олександр Панциру (11 кл.) сьомий серед хлопців. Каменем спотикання для Олександра став чернівчанин Іван Кожокарь, якому він поступився у чвертьфіналі 2:6. Першокурсник Остап Сліпець на 9 місці.
        У командній першості збірна Львівської обл.-ІІ з Остапом Сліпцем у складі у дуелях за «бронзу» за додатковими показниками перемогла збірну Львівщини-І за яку виступав Олександр Панциру 5:4 (23:23). Отож, Остап Сліпець – бронзовий призер чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука