49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Соколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лука


У м.Новій Каховці 30 вересня – 5 жовтня 2019р. відбулися фінальні змагання Кубка України зі стрільби з лука просто неба – останній старт літнього змагального сезону з цього виду спорту.
У командних дуелях серед жінок переможницею Кубка стала збірна команда Львівської обл.-ІІ, за яку виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип. 2006р.), Соломія Гнип (вип. 2018р.) та Катрін Онишкевич (ІІ курс). У фіналі дівчата у додатковій серії 5:4 (29:26) перемогли збірну Львівщини-І у складі Жанни Наумової (І курс), Соломії Трапезнікової (вип. 2018р.) та Ольги Сенюк.
Серед чоловіків учень 11 класу Олександр Панциру став срібним призером. У вирішальному поєдинку львів’яни поступилися сумчанам 2:6.
У особистій першості Катерина Соколенко (на фото) посіла ІІ місце, Соломія Гнип – шосте, Соломія Трапезнікова і Жанна Наумова розділили дев’яте. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука