49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Вікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»


9-14 вересня 2019р. під час традиційних міжнародних змагань «Золота осінь» зі стрільби з лука окремо відбулися поєдинки і серед спортсменів кадетської вікової категорії.
В змаганнях дівчат переможницею змагань, які вже вп’ятьдесять шосте проводилися у Львові, стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина (на фото). У фіналі Вікторія перемогла чернівчанку Олександру Мінтянську 7:3.
В турнірі хлопців першокурсник Остап Сліпець в ¼ фіналу поступився майбутньому переможцю Шахару Кляйнеру з Ізраїля 3:7 і посів 7 місце.
         Остап зумів реабілітуватись у командних дуелях, де у складі збірної Львова разом зі своїм однокурсником Максимом Бориком і Артемом Устіновим став переможцем. У фіналі львів’яни перемогли кадетську збірну Білорусі 5:4 (27:21). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука