49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Георгій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука


У м.Берліні 1-7 липня відбувся ІV етап Кубка світу-2019 зі стрільби з лука.
У командній стрільбі серед чоловіків срібним лауреатом Кубка стала збірна команда України у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Георгія Іваницького (вип. 2012р.), ще одного львів’янина Сергія Макаревича та Олексія Гунбіна з Сум.
У фінальній дуелі українці лише у додатковій серії поступилися зб.Туреччини 4:5 (26:27). А перед тим перемогли Італію 5:4 (дод.серія 26:24), Китай 5:4 (29:25) і Канаду 5:1.
У особистій першості Георгій (на фото) у І кваліфікаційному раунді несподівано поступився чеху Еріку Еберману 4:6 і вибув із змагань.
У жіночій частині програми участь у Кубку світу у складі збірної України брали відразу три вихованки училища: Катерина Соколенко (вип. 2006р.), Соломія Гнип і Соломія Трапезнікова (обидві 2018р.вип.). Дівчата, на жаль, конкуренцію найсильнішим лучникам світу не склали і вибули у другому кваліфікаційному раунді. У підсумку Соломії розділили 33 місце, Соколенко – 57е.
        І в командній першості українки у першому ж поєдинку поступилися Молдові 2:6 і завершили змагання на 9 місці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Фадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лукаБавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаПалеха і Шмульська – володарки Кубка України зі стрільби з блочного лукаНаціональний кубок зі стрільби з лука у приміщенні розіграли Трапезнікова і НаумоваСоломія Гнип і Соломія Трапезнікова – четверті лауреатки Всесвітніх ігор військовослужбовцівСоколенко, Гнип і Онишкевич – переможниці Кубка України зі стрільби з лукаВікторія Бавшина – переможниця кадетської «Золотої осені»Іваницький – переможець, Наумова – бронзова призерка 56-ої «Золотої осені»Гнип і Трапезнікова – срібні призерки історичного чемпіонату Європи серед військовослужбовцівНа молодіжному чемпіонаті світу Жанна Наумова четверта у командній стрільбіЖанна Наумова і Олександр Панциру візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світуГеоргій Іваницький у парі з Сергієм Макаревичем – найкращі спортсмени Львівщини у липніПанциру і Наумова – переможці юніорського Кубка Європи зі стрільби з лукаГеоргій Іваницький – срібний лауреат Кубка світу зі стрільби з лука