48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Учениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лука


27 лютого – 2 березня 2019р. у м.Самсун (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У категорії юніорок чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Жанна Наумова (на фото).
Про свої претензії на чемпіонство Жанна заявила вже у кваліфікаційних стартах, коли показала абсолютно кращий результат серед усієї жіночої половини турніру – 585 очків.
У олімпійському раунді талановита львів’янка послідовно перемогла Еліф Гюнер з Туреччини 6:0, свою співвітчизницю Олександру Кукурузяк 6:2, росіянку Марію Зотову 6:0, а у фіналі – Матільду Люїс з Франції 7:1.
      У командній першості збірна України, у складі якої виступили Жанна Наумова, львів’янка Олександра Кукурузяк та Єлизавета Сікало з Черкас – срібні призерки та віце-чемпіонки Європи. Перемогу здобула команда Російської Федерації. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова – чемпіонка України, Панциру і Булах – у п’ятірці кращихГеоргій Іваницький – бронзовий лауреат Гран Прі Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова і Єва Булах – бронзові призерки міжнародних змагань у ТуреччиніЖанна Наумова: «Тепер вчусь у спортивному училищі. Там нікого медалями не здивуєш» Жанна Наумова: «Оскільки вчусь у спортивному училищі, то маю два тренування в день»Булах, Наумова і Панциру вибороли місця у молодіжній збірнійУчениця ЛУФК Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лукаОстап Сліпець і Максим Борик – бронзові призери кадетського чемпіонату УкраїниКатерина Палеха і з «блочного» лука стріляє влучноМаркіян Івашко – зимовий чемпіон України зі стрільби з лукаЄва Булах – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніБулах і Панциру у топ-8 Світової серії зі стрільби з лукаКатерина Соколенко – переможниця 24-годинного стрілецького марафонуЖанна Наумова – бронзова призерка Кубка України зі стрільби з лука у приміщенніТрапезнікова і Гнип взяли участь у історичному чемпіонаті світу