47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Юніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія Трапезнікова


      Федерація стрільби з лука України підвела підсумки літнього змагального сезону 2017р. серед спортсменів юніорської вікової категорії (вік до 20 років).
Серед дівчат рейтинг найкращих очолила студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). За результатами дев’яти всеукраїнських змагань, що рейтингувалися, Соломія набрала 195 очків.
Слідом за Трапезніковою розмістилася її однокурсниця Соломія Гнип, в активі якої 176 пунктів. Третє місце посіла чернівчанка  Олена Онуфрійчук – 158 очків.
Ще одна третьокурсниця Тетяна Паламарчук посіла 8 місце. Замкнули десятку сильніших студентка І курсу Олександра Комарова та учениця 10 класу Жанна Наумова.
Серед юніорів найкращий Іван Кожокарь з Чернівців. Сумчанин Олександр Мазепа на другому місці, Антон Комар з Рівного третій.
Рейтинг найкращих юніорів (чільні шістки) у 2017р.
Дівчата                     
1
С.Трапезнікова (Львів)
- 195 очків
2
С.Гнип (Львів)
- 176
3
О.Онуфрійчук (Чернівці)
- 158
4
Є.Чибісова (Суми)
- 129
5
К. Антонова (Львів)
- 128
6
К.Мазорчук (Харків)
- 111
Хлопці
1
І.Кожокарь (Чернівці)
- 210 очків
2
О.Мазепа (Суми)
- 200
3
А.Комар (Рівне)
- 195
4
Б.Букатевич (Львів)
- 175
5
М.Кравчук (Харків)
- 149
6
Р.Шеремет (Львів)
- 144
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСтрільба з лука

Стрільба з лука

Трапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра КомароваОлександра Комарова – срібна призерка Кубка України зі стрільби з лукаНайкраще на світовій першості виступила Соломія ГнипДмитро Сидорук – кавалер ордена «За заслуги»Жанна Наумова здобула ліцензію на юнацьку олімпіаду Дмитро Сидорук – срібний призер Ігор нескоренихУ Росаріо Жанна Наумова виборюватиме олімпійську ліцензіюНа «Золотій осені» Наумова і Комарова змагались за місце у збірній