Стрільба з лука : Серед резерву збірної найкраща Соколенко

У той час, як національна збірна України зі стрільби з лука готувалась до своїх перших між-народних стартів на відкритому повітрі у Болгарії, найближчий резерв збірної змагався у Новій Каховці. Тут 7-11 квітня 2016 р. відбулися Всеукраїнські змагання серед спортивних шкіл, УФК та ШВСМ.
            З найкращого боку у Новій Каховці показала себе вихованка Львівського училища фізичної культури Катерина Соколенко (вип.2006 р.). Катерина (на фото) перемогла у жіночому олімпійському раунді, разом з Ярославом Мокринським – у міксті та у складі Львівської ШВСМ посіла ІІІ місце у турнірі жіночих команд.
            Гідну конкуренцію Соколенко і Мокринському у стрільбах змішаних команд склали сьогоднішні студенти училища, ще юніори Соломія Гнип (1 курс) та Максим Попович (3 курс). Соломія і Максим посіли у міксті ІІ місце.
            В особистих змаганнях  Соломія показала 7 результат, поступившись в ¼ фіналу Риммі Гарамовій з Харкова 0:6, а Попович у 1/8 фіналу програв досвідченому харківянину Олександру Сердюку 2:6 і разом з іншими невдахами цієї стадії змагань розділив 9 місце.
            Чоловіча команда училища у складі Поповича та першокурсників Артема Виноградова і Богдана Примяка  посіла 6 місце. У ¼ фіналу хлопці поступились своїм старшим товаришам  і май-бутнім переможцям – колективу Львівської ШВСМ.
            За результатами змагань Соломія Гнип і Максим Попович відібрались до юніорської збірної команди України, у складі якої будуть готуватись до І етапу молодіжного Кубка Європи, який 2-7 травня відбудеться в Угорщині.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях