Стрільба з лука : Українці у Шанхаї до медалей не достріляли

22-27 квітня 2014р. у м.Шанхаї (Китай) відбувся перший цьогорічний етап Кубка світу зі стрільби з лука, участь у якому взяли і українські лучники.
Українці у Шанхаї до медалей не достріляли. Найкращий результат показали чоловіки, які у командному турнірі посіли 4 місце. У поєдинку за «бронзу» збірна України поступилася нідерландцям 2:6. У складі збірної стріляли вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р., на фото), Дмитро Грачов (вип. 2001р.) та харків’янин, олімпійський чемпіон Пекіна Віктор Рубан.
Жіноча збірна, за яку виступали чернівчанка Лідія Січенікова, Анастасія Павлова з Нової Каховки та вихованка ЛУФК Катерина Палеха показала шостий результат. Каменем спотикання для українок несподівано стала збірна Північної Кореї, якій вони програли у 1/4 фіналу 2:6.
У особистій першості кращий результат у Анастасії Павлової – 7 місце. Катерина Палеха у 1/16 фіналу поступилася майбутній переможниці Кубка світу Єлєні Ріхтер з Німеччини 4:6 і посіла 17 місце.
     Георгій Іваницький у 1/24 не знайшов контраргументів проти японця Шохі Ота і в підсумку розділив 33 місце разом з іншими невдахами цієї стадії змагань, серед яких і Віктор Рубан. Дмитро Грачов – п`ятдесят сьомий.

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях