Стрільба з лука : Іваницький у світі п’ятий

Георгій Іваницький5 місце на чемпіонаті світу в стрільбі з класичного лука серед юніорів, який триває у польській Лігниці, посів студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У ¼ фіналу Георгій поступився китайцю Ю Лю 4:6.
Львів’янин Євген Марченко тридцять третій, ще один львів’янин Віталій Комонюк – п’ятдесят сьомий.
Серед дівчат-юніорок краща серед українок чернівчанка Лідія Січенікова – п’ята. Юлія Захарченко з Харкова – сімнадцята, студентка ІІ курсу ЛУФК Вероніка Марченко – на п’ятдесят сьомому місці.
В стрільбі з блочного лука студент І курсу училища Ігор Кардаш сімнадцятий в категорії юнаків-кадетів, десятикласник Влад Большаков – тридцять третій. Учень 11 класу Денис Михальчук – тридцять третій серед юніорів.
У змаганнях змішаних пар з класичного лука українська збірна у складі Георгія Іваницького та Лідії Січенікової посіла 9 місце. У1/8 фіналу українці поступилися польському дуету 143:149. Також 9 місце посіли українські «блочники» Денис Михальчук і Вікторія Дякова. У 1/8 вони поступилися південноафриканцям 140:147. На 9 місці Ігор Кардаш разом з Марією Школьною серед кадетів.
 На 7 місці фінішувала кадетська збірна України з блочного лука в командній стрільбі. У 1/8 фіналу українці перемогли хорватів 224:208, а в ¼ поступилися збірній Великобританії 221:226. У складі збірної виступали Ігор Кардаш та Влад Большаков.

Стрільба з лука

Студент Львівського коледжу спорту Олександр Панциру - чемпіон України зі стрільби з лукаВихованка коледжу спорту Соломія Гнип - дворазова лауреатка Гран Прі Європи зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва - переможці юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенніПавло Сорока - бронзовий призер юнацького чемпіонату України зі стрільби з лукаСтудент коледжу спорту Панциру - срібний та бронзовий призер чемпіонату України зі стрільби з лукаПанциру та Фадєєва серед переможців юніорського чемпіонату України зі стрільби з лукаВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип серед призерів Кубка України зі стрільби з лукаАнастасія Фадєєва - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерАнастасія Фадєєва та Олександр Панциру змагатимуться на молодіжному чемпіонаті ЄвропиАнастасія Німець, Олег Царьков та Олександр Галкін - бронзові призери Кубка світу зі стрільбиОлександр Панциру - переможець міжнародних змагань зі стрільби з лука у ПольщіУчні коледжу спорту Анастасія Фадєєва та Олександр Панциру -медалісти міжнародних змагань у СловеніїВихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип у десятці кращих Кубка світу зі стрільби з лукаЖанна Наумова - чемпіонка Європи, Олександр Панциру - бронзовий призерНа чемпіонаті України зі стрільби з лука вихованці коледжу спорту відзначилися у командних змаганнях